czwartek, maja 26, 2016

KONTUROWANIE Z RIMMEL

Konturowanie i rozświetlanie stało się już tak modne, że firmy wręcz prześcigają się w serwowaniu nam kolejnych palet, które mają ułatwić taki makijaż. Nie ma miesiąca żeby nie pojawiło się coś nowego! Paleta Rimmel, którą zaraz pokażę to jedna z wielu, które aktualnie testuje. W kolejce do recenzji czekają dwie palety Kobo i ich najnowsze kredki do konturowania. Ale wróćmy do palety Rimmel! Rozświetlacz, bronzer i śliczny róż... Komu się podoba? Pierwsze co przychodzi do głowy, kiedy patrzy się na paletę Rimmel, to to, że jest bardzo ładna. Tak po prostu. Jej wieczko jest przezroczyste, wykończenie złote i, przede wszystkim, od razu widzimy kolory. Najbardziej kusi mnie tu ten uroczy róż. 

Na trwałość nie można narzekać, kosmetyki nałożone na przypudrowaną twarz utrzymują się idealnie do demakijażu, nie zdarzyło mi się żeby rozświetlacz, róż czy bronzer zaczęły znikać w ciągu dnia. Jednak jeżeli chodzi o pigmentację mogłoby być dużo lepiej. Brozner jest bardzo delikatny, aby był widoczny trzeba trochę go nałożyć. Najlepszą pigmentację ma róż. 


W palecie znajdziemy, jak już zauważyłyście, rozświetlacz, bronzer i róż. Rozświetlacz, jak na moje standardy, jest za mało świetlisty. Nie tworzy na twarzy pięknej tafli a lekkie, mało widoczne rozświetlenie. Dla mnie to za mało, jednak dla kogoś, kto lubi nienachalny, "normalny" efekt to może być ok. Bronzer z kolei jest jasny, odrobinę podobny do tego z palety Wibo 3 Steps To Perfect Face, jednak mniej napigmentowany i odrobinkę cieplejszy. Według mnie nie nadaje się do konturowania, ewentualnie do ocieplania twarzy. Najpiękniejszy jest róż! Jest chłodny, w takim słodkim, cukierkowym odcieniu. Idealny!


Czy kupiłabym paletę Rimmel jeszcze raz? Raczej nie, jedyny kosmetyk z tego kompletu, którego będę jeszcze używać to róż. Bronzer jest dla mnie za ciepły, a rozświetlacz za mało... rozświetlający. Cieszę się, że wybrałam ją na promocji -49% w Rossmannie, dzięki temu zaoszczędziłam i nie jestem zawiedziona aż tak bardzo. Regularna cena tej palety to około 35 zł.


Miałyście? Może komuś podoba się ona bardziej? Co myślicie o tym bronzerze?

Pamiętajcie o konkursie w którym możecie zgarnąć jeden z trzech zestawów kosmetyków:
Zapraszam także na mój Instagram:
www.instagram.com/agatawelpa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Znajdziesz mnie tutaj:

INSTAGRAM