poniedziałek, października 17, 2016 0

BINGO SPA | OLADI.PL


Oladi.pl to jedna z największych internetowych galerii, znajdziecie tu ciuchy, kosmetyki, dodatki (łącznie ponad 300 000 produktów!) ale także porady kosmetyczne i modowe. Wszystko co kochają kobiety w jednym miejscu. 


Z Oladi przywędrował do mnie zestaw trzech kosmetyków Bingo Spa. Nigdy nie używałam produktów tej marki, jedyne co mi się z nią kojarzyło to seria (delikatnie mówiąc) nietrafionych haseł reklamowych o których więcej przeczytacie na blogu Kosmetyczne Sekrety. Nie chciałam jednak zrażać się do kosmetyków i przetestowałam trzy produkty z serii Silk: szampon, mleczko do kąpieli oraz eliksir do kąpieli SPA. 


Kosmetyki były uroczo zapakowane, widać, że Oladi dba o szczegóły. Lubię kiedy wszystko jest dopracowane w ten sposób- do ostatniej fioletowej kokardki różowym opakowaniu płynu do kąpieli. A płyn do kąpieli, a raczej Eliksir do kąpieli SPA, czy spełnił moje oczekiwania? Lubię gorące kąpiele, szczególnie jesienią i zimą moje kąpiele są dłuższe i lubię umilać je sobie najróżniejszymi, pięknie pachnącymi płynami do kąpieli. Eliksir BingoSpa mocno się pieni i pachnie jakby różami, a może to inne kwiaty? Skóra po takiej kąpieli, wzbogaconej dodatkowo mleczkiem pod prysznic z jedwabiem z tej samej serii, jest wyjątkowo gładka i nawilżona. Nie mam nic do zarzucenia tym produktom.

Trzeci produkt to szampon z jedwabiem, niestety moje włosy nie polubiły go. To czego wymagam od szamponu to mycie włosów i nie robienie z nich "siana". Niestety po myciu tym szamponem, włosy stały się sianowate, skołtunione, bardzo ciężko było je rozczesać (mimo nałożenia odżywki). Jestem na nie i na pewno nie wrócę do tego szamponu.

 


Koniecznie dajcie znać co sądzicie o kosmetykach Bingo Spa. Słyszałyście już wcześniej o Oladi.pl?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz