sobota, listopada 12, 2016 0

GOOD FOR U | JAK OSZCZĘDZAĆ NA USŁUGACH WELLNESS & BEAUTY?Kiedyś rozmawiałyśmy już o oszczędzaniu, wtedy przedstawiłam Wam miejsca w których można znaleźć kupony dzięki którym można sporo zaoszczędzić na kosmetykach, jednak nie samymi kosmetykami kobieta żyje! To co kochamy to także różnego rodzaju zabiegi dzięki którym możemy zadbać o twarz, ciało, włosy. Pokażę Wam dzisiaj ciekawy sposób na zaoszczędzenie paru złotych na tego typu zabiegach. 

Karta Good For U Wellness&Beauty to karta rabatowa dzięki której zapłacicie nawet o połowę mniej za wizytę w SPA oraz w salonie kosmetycznym, oczywiście wybierając spośród tych, które dołączyły do tego programu. Niestety na razie z karty Good For U mogą skorzystać tylko mieszkanki Warszawy, mam jednak nadzieje, że za jakiś czas będą dostępne także usługi w innych miastach. Sprawdźcie w jakich salonach możecie skorzystać ze zniżek TU. Sprawdzając ofertę każdego salonu znajdziecie informacje jakie zniżki na jakie usługi oferują.

 

Jak to działa? Pierwszy krok to zamówienie swojej karty. Możesz wybrać spomiędzy dwóch wariantów: Karta Wirtualna oraz Karta Plastikowa. Karta Wirtualna to Twoje indywidualne konto w serwisie Good For U, aby skorzystać ze zniżek potrzebny jest tablet, smartfon, jakiekolwiek przenośne urządzenie z internetem. Korzystając ze swojego konta wybierasz salon oraz zniżkę z której chcesz skorzystać, po wybraniu zniżki generuje się odsłona, która jest potwierdzeniem wyboru zniżki, należy ją pokazać w salonie na swoim urządzeniu. Każdą zniżkę można wykorzystać ile razy ma się na to ochotę przez 12 miesięcy. Karta Wirtualna kosztuje 199 złotych i jest ważna właśnie przez rok. 

Karta Plastikowa to karta imienna. Tak samo jak w przypadku karty wirtualnej sprawdzacie dostępne zniżki na swoim koncie Good For U, a następnie pokazując kartę w wybranym salonie informujecie z jakiej usługi chcecie skorzystać. Wybierając tą kartę otrzymujecie także Kartę Wirtualną. Karta Plastikowa kosztuje 249 złotych.

 

Jeżeli często korzystacie z najróżniejszych usług kosmetycznych wykorzystując dostępne zniżki "inwestycja" w taką kartę bardzo szybko się zwróci. Mam nadzieję, że oferta Good For U rozszerzy się także o Szczecin bo sama także chętnie skorzystałabym z dostępnych zniżek. Co myślicie o tego typu kartach? Korzystacie z nich na co dzień?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz