Cześć!
Witaj na mojej stronie!
Mam na imię Agata. Z wykształcenia jestem Charakteryzatorem. Na moim blogu znajdziesz wszystko, co dotyczy makijażu i pielęgnacji! Dziękuję, że tu jesteś, to właśnie dzięki Tobie istnieje to miejsce. Jeśli masz jakiekolwiek pytania o makijaż: pisz śmiało. Jestem tu dla Ciebie.

 • MAKIJAŻ
  Wykonuję makijaże okolicznościowe w Szczecinie i najbliższych okolicach. Zapraszam do zapisów! Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o mnie".
  Czytaj więcej
 • BEAUTY BLOG
  Od 2013 roku prowadzę bloga o makijażu. Znajdziesz tu recenzje kosmetyków, porady dotyczące makijażu i najnowsze triki. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!
  Czytaj więcej
 • KONTAKT
  Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, albo po prostu chcesz zapytać o coś związanego z makijażem napisz do mnie.
  Czytaj więcej

INNE

W tym miejscu znajdziecie swatche wszystkich pozostałych kosmetyków. Ale nie będę wrzucała tu swatchy wszystkich palet itp, takie swatche znajdziecie w recenzjach. Tu możecie zobaczyć porównania kosmetyków, np. podobnych cieni, róży, rozświetlaczy. Znajdą się tu odpowiedniki znanych kosmetyków, zestawienia pomadek w podobnych kolorach itp. 


PORÓWNANIE CZARNYCH CIENI: 

1. Natasha Denona Mini Xenon

2. Jeffree Star Cremated

3. Ibra x Ewelina Zych

4. Makeup by Mario Master Mattes

5. NYX Ultimate Shadow Palette

6. ABH Soft Glam II

7. Kobo x Daniel Sobieśniewski Simplicity is Beauty

8. Paese Mattlicious

9. BPerfect Carnival III