Makijaż w Szczecinie
WITAJ NA MOJEJ STRONIE!Nazywam się Agata Szczepaniak, z wykształcenia jestem Charakteryzatorem. W 2011 roku obroniłam dyplom z Charakteryzacji Filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Stale rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach, pokazach i warsztatach. Lubię być na bieżąco z najnowszymi trendami. Makijaż to moja pasja i praca, którą kocham.

Makijażem zajmuję się od 2008 roku. O tym, że zostałam makijażystką zadecydował przypadek. Jako nastolatka pracowałam jako modelka, kiedy przyjechałam do Warszawy na sesję do popularnego młodzieżowego magazynu  okazało się, że wizażystka która miała mnie pomalować nie przyszła i makijaż muszę zrobić sobie sama. W ten sposób jeden z moich pierwszych "profesjonalnych" makijaży znalazł się w gazecie. Efekty były dobre, a to zachęciło mnie do zainteresowania się tym tematem. Niedługo później malowałam już wszystkie moje koleżanki do sesji zdjęciowych i na najróżniejsze okazje. Cały czas się rozwijałam, poznawałam nowe techniki i ćwiczyłam, ćwiczyłam, ćwiczyłam...

I tak jest do dziś. Obecnie wykonuje każdy rodzaj makijażu, a także charakteryzacje. Pracuję na kosmetykach marek profesjonalnych, ale czasami i drogeryjnych. Kosmetyki, których używam są sprawdzone i gwarantują, że makijaż będzie trwały.

Kosmetyki, których używam to między innymi: Makeup Forever, Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills, Natasha Denona, Smashbox, Fenty Beauty, Inglot, Laura Mercier, Bobbi Brown, Beauty Drugs, Makeup Atelier Paris, Kryolan, Clare Blanc i wiele, wiele innych.

MAKIJAŻ W SZCZECINIE: CENNIK


Moje makijaże są trwałe i dokładnie takie jak sobie wymarzycie. Zawsze słucham swoich Klientek i wykonuję makijaż według ich życzeń. Nie znaczy to, że nie podpowiem co będzie najlepiej podkreślało urodę. Zawsze daję z siebie 150%.

Szukasz wizażystki na Ślub, wesele albo inną okazję? Napisz do mnie! Na makijaż można umówić się telefonicznie/SMSowo, mailowo lub przez moją stronę na Facebooku. Przyjmuję Klientki w Przecławiu k. Szczecina lub dojeżdżam. Na terenie Szczecina i najbliższych okolic dojeżdżam do Klientki w cenie podanej poniżej, w przypadku dalszych lokalizacji cena jest do uzgodnienia. W cenę każdego makijażu wliczone jest doklejanie kępek rzęs oraz (na życzenie Klientki) rozświetlanie dekoltu. Rezygnacja z rzęs nie zmienia ceny makijażu.

Opinie moich Klientek znajdziecie na mojej stronie na Facebooku ➥ RECENZJE KLIENTEK

 

KONTAKT:

e-mail: agatawelpa@gmail.com
tel.: 665 382 139


CENNIK:

Makijaż bez dojazdu (Przecław): 150 złotych
Makijaż z dojazdem (Przecław, Szczecin, najbliższa okolica): 200 złotych
Makijaż z dojazdem poza Szczecin: cena ustalana indywidualnie
W przypadku bodypaintingu, doklejania różnych elementów (np. cyrkonii, piórek itp.), makijaży na Halloween oraz charakteryzacji cenę ustalamy indywidualnie.


 


Każdy makijaż okazjonalny wykonuję w tej samej cenie. Każdy musi być tak samo dopracowany, dopasowany do urody noszącej go kobiety i trwały, z tego powodu zarówno makijaż ślubny, próbny, weselny jak i studniówkowy czy do sesji zdjęciowej kosztują dokładnie tyle samo. Doklejanie rzęs (kępki lub na pasku) jest w cenie każdego makijażu. Do każdego makijażu dodaję także zestaw do poprawek.


Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% wartości usługi. Zadatek proszę wpłacić na konto w ciągu 2 dni, jeżeli nie zostanie on wpłacony termin zostaje zwolniony. Zadatek jest bezzwrotny i odliczany od ceny usługi. Zadatek gwarantuje rezerwację terminu i zapewnia bezpieczeństwo także Klientkom.