Nazywam się Agata Szczepaniak. Z wykształcenia jestem Charakteryzatorem, jestem absolwentką Wydziału Charakteryzacji Filmowej Warszawskiej Szkoły Filmowej. Stale szkole swoje umiejętności uczęszczając na pokazy, szkolenia i prezentacje dotyczące makijażu. Lubię być na bieżąco z najnowszymi trendami. Makijaż to moja pasja i praca, którą kocham.

Moją drugą pasją jest blogowanie!
Robię wszystko aby mój blog był miejscem w którym wszystkie maniaczki makijażu będą czuły się jak u siebie. Bycie Beauty Blogerką zobowiązuje. Uwielbiam kosmetyki, kolekcjonuje rozświetlacze i testuje nowości- dla Ciebie i dla siebie. Jeżeli jakiś kosmetyk jest wart polecenia na pewno przeczytasz o nim na moim blogu.

MAKIJAŻ W SZCZECINIE: CENNIK


Szukasz wizażystki na Ślub, wesele albo inną okazję? Napisz do mnie! Na makijaż można umówić się telefonicznie/SMSowo, mailowo lub przez moją stronę na Facebooku. Na terenie Szczecina i najbliższych okolic dojeżdżam do Klientki w cenie podanej poniżej, w przypadku dalszych lokalizacji cena jest do uzgodnienia. W cenę każdego makijażu wliczone jest doklejanie kępek rzęs. Rezygnacja z rzęs nie zmienia ceny makijażu. 

KONTAKT:

e-mail: agatawelpa@gmail.com
tel.: 665 382 139


CENNIK:

Makijaż z dojazdem do Klientki 170 zł
Makijaż bez dojazdu 120 zł
Makijaż bez dojazdu z możliwością publikacji zdjęć przed i po makijażu 100 zł 


USŁUGI:


Makijaż ślubny
Makijaż na Twój wymarzony Ślub. Zawsze bardzo trwały i dopasowany do Ciebie. 
Makijaż ślubny próbny
Podczas spotkania ustalimy jak chciałabyś wyglądać w dniu Twojego Ślubu, określimy kolorystykę i rodzaj makijażu. Po krótkiej rozmowie wykonam propozycję makijażu- podczas spotkania możemy go modyfikować.

Makijaż wieczorowy
Makijaż na każdą okazję- imprezę, wesele, studniówkę, połowinki. Zawsze kiedy chcesz wyglądać olśniewająco. Makijaż dopasowany do Twojego typu urody, wykonany najwyższej jakości kosmetykami.

Makijaż fotograficzny/artystyczny
Makijaż do Twojej sesji zdjęciowej, zawsze kiedy chcesz perfekcyjnie wyglądać na zdjęciach. W przypadku bodypaintingu, doklejania różnych elementów (np. cyrkonii, piórek itp.), makijaży na Halloween, charakteryzacji cenę ustalimy indywidualnie. 

PORTFOLIO