Nazywam się Agata Szczepaniak. Z wykształcenia jestem Charakteryzatorem, jestem absolwentką Wydziału Charakteryzacji Filmowej Warszawskiej Szkoły Filmowej. Stale szkole swoje umiejętności uczęszczając na pokazy, szkolenia i prezentacje dotyczące makijażu. Lubię być na bieżąco z najnowszymi trendami. Makijaż to moja pasja i praca, którą kocham.

Makijażem zajmuję się od 2010 roku. Wykonuje każdy rodzaj makijażu, a także charakteryzacje. Pracuję na kosmetykach marek profesjonalnych, sprawdzonych, które gwarantują, że makijaż będzie trwały (np. Kryolan, MAC, Make Up For Ever, Beauty Drugs, Makeup Atelier Paris, Smashbox, Anastasia Beverly Hills i wiele innych).

MAKIJAŻ W SZCZECINIE: CENNIK


Szukasz wizażystki na Ślub, wesele albo inną okazję? Napisz do mnie! Na makijaż można umówić się telefonicznie/SMSowo, mailowo lub przez moją stronę na Facebooku. Przyjmuję Klientki w Przecławiu k.  Szczecina lub dojeżdżam. Na terenie Szczecina i najbliższych okolic dojeżdżam do Klientki w cenie podanej poniżej, w przypadku dalszych lokalizacji cena jest do uzgodnienia. W cenę każdego makijażu wliczone jest doklejanie kępek rzęs. Rezygnacja z rzęs nie zmienia ceny makijażu.

 

KONTAKT:

e-mail: agatawelpa@gmail.com
tel.: 665 382 139


CENNIK:

Makijaż bez dojazdu (Przecław): 150 złotych
Makijaż z dojazdem (Przecław, Szczecin, najbliższa okolica): 200 złotych
Makijaż z dojazdem poza Szczecin: cena ustalana indywidualnie
W przypadku bodypaintingu, doklejania różnych elementów (np. cyrkonii, piórek itp.), makijaży na Halloween oraz charakteryzacji cenę ustalamy indywidualnie.

 

Każdy makijaż okazjonalny wykonuję w tej samej cenie. Każdy musi być tak samo dopracowany, dopasowany do urody noszącej go kobiety i trwały, z tego powodu zarówno makijaż ślubny, próbny, weselny jak i studniówkowy czy do sesji zdjęciowej kosztują dokładnie tyle samo. Doklejanie rzęs (kępki lub na pasku) w cenie każdego makijażu. Do każdego makijażu dodaję także zestaw do poprawek.


Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 50% wartości usługi. Zadatek proszę wpłacić na konto w ciągu 2 dni, jeżeli nie zostanie on wpłacony termin zostaje zwolniony. Zadatek jest bezzwrotny i odliczany od ceny usługi. Zadatek gwarantuje rezerwację terminu i zapewnia bezpieczeństwo także Klientkom.https://www.agatawelpamakeup.com/p/portfolio_11.html