Witaj!
Cześć, jestem Agata!
Cieszę się, że do mnie trafiłaś! Mój blog to miejsce gdzie znajdziesz recenzje najróżniejszych kosmetyków, porady dotyczące makijażu i całe mnóstwo inspiracji! Rozgość się i przeczytaj kilka najnowszych wpisów. Od 10 lat profesjonalnie zajmuję się makijażem, wykonuję makijaże okolicznościowe w Szczecinie (i okolicach), prowadzę lekcje makijażu na użytek własny oraz szkolenia dla początkujących wizażystów. Kocham makijaż i z przyjemnością przygotuję Cię na każdą ważną dla Ciebie okazję.

 • MAKIJAŻ
  Wykonuję makijaże okolicznościowe w Szczecinie i najbliższych okolicach. Zapraszam do zapisów! Więcej informacji na temat mojego doświadczenia, cennik
  Czytaj więcej
 • BEAUTY BLOG
  Od 2013 roku prowadzę bloga o makijażu. Znajdziesz tu recenzje kosmetyków, porady dotyczące makijażu i najnowsze triki. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!
  Czytaj więcej
 • KONTAKT
  Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, albo po prostu chcesz zapytać o coś związanego z makijażem napisz do mnie.
  Czytaj więcej

HALLOWEEN: MAKIJAŻ W STYLU SUGAR SKULL | HALLOWEEN: SUGAR SKULL MAKEUP

Pierwszy raz prezentuje Wam mój makijaż... wykonany na modelce :) Jest mi bardzo miło pokazać Wam propozycje na imprezę Halloweenową (albo po prostu do straszenia dzieciaków, które przyjdą po cukierki) na mojej znajomej- Natalii. Mam nadzieje, że spodoba Wam się, zapraszam na tutorial:

First time I show you my makeup... on my model! :) I am very pleased to show you makeup for a Halloween party (or or just to scare the kids who come for candy) on my friend- Natalia. I hope that you will like it:
Na początek dokładnie oczyszczam twarz. Osuszam ją, aby była dobrze przygotowana do nałożenia farby.

First I prepare a face. Dry up it to be well prepared to apply the paint.


Całą twarz maluje białą farbą, ona będzie podstawą tego makijażu. Tworzę pożądany kształt, u mnie jest to jakby maska zakończona wzdłuż linii włosów.

On the face I apply white paint, it will be the basis of this makeup. I create the desired shape, for me it is like a mask finished the hairline.


Czarną farbką maluje wzory, które wybrałam. Tu są to charakterystyczne dla Meksykańskich Sugar Skull oczodoły, wzory wokół nich oraz pajęczyna na czole. Namalowałam także nos naszej czaszki.

I painted with black paint patterns that I chose. Here, we have characteristic of the Mexican Sugar Skull eyeholes, patterns around them and spiderweb on his forehead. I painted the nose of our skulls.


Teraz dodaje zarys szczęki.

Now I add jaw. 


Na koniec wybrane miejsca wypełniam kolorem, który wybrałam. Moja czaszka jest różowa.

At the end the empty space I fill with the choosen color. My skull is pink.


Dobieram pasującą ozdobę na głowę. W przypadku Sugar Skull bardzo często są to właśnie wianki z kwiatów. I gotowe!

I choose an ornament for the head. For Sugar Skull it is the wreaths of flowers very often. And done!
Użyłam w tym makijażu farb do twarzy Snazaroo

I used only Snazaroo face paints. 


Zdjęcia tej stylizacji wykonała moja Patrycja (link do portfolio).

Photos by my friend Patrycja (portfolio).


Jeżeli podoba Ci się na tej stronie, chcesz wracać tu częściej, zapraszam do obserwowania tego bloga, a także profili na Twitterze, Instagramie i Facebooku:If you like this page, you want to come back here more often, I invite you to follow me! :) Follow me also on Twitter, Instagram and Facebook: 

    

Komentarze

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Jeśli mój blog spodobał Ci się i dołączyłeś do obserwatorów daj o tym znać w komentarzu abym mogła Cię odwiedzić ❤