Agata Welpa Make Up to blog beauty, który istnieje od 2013 roku. Znajdziesz tu makijażowe triki, porady, rzetelne recenzje kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych oraz makijaże krok po kroku. Gwarantuję, że nie jest tu nudno! Do każdej współpracy podchodzę rzetelnie i daje z siebie 110%! Robię wszystko aby zadowolona była każda ze stron- reklamodawca, moi czytelnicy i ja.

Blog istnieje już ponad 4 lata, w tym czasie powstało ponad 600 wpisów. Obecnie publikuję około 3-4 nowych wpisów tygodniowo (w tym zawsze 1 propozycja makijażu, tutoriale pojawiają się na blogu w każdy piątek). Miesięcznie bloga odwiedza 15-20 tysięcy użytkowników, blog zajmuje 33 miejsce na liście 50 najpopularniejszych blogów beauty w Polsce (pełny ranking). 


CZYTELNICY BLOGA


Ponad 94% czytelników mojego bloga to Kobiety w wieku 18-35 lat. Moje czytelniczki to uczennice, studentki i kobiety pracujące w większości z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.


Co robię w ramach współpracy?
- sesje zdjęciowe produktów i wpisy sponsorowane (recenzje produktów z kategorii: makijaż, uroda, lifestyle, małe agd)
- konkursy dla czytelników/ promocje/ kody rabatowe
- tworzenie tekstów reklamowych
- filmy na Youtube
- inne, niestandardowe formy współpracy


KONTAKT


Wszelkie propozycje współpracy/ pytania dotyczące makijażu proszę kierować na adres:
agatawelpa@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Jeśli mój blog spodobał Ci się i dołączyłeś do obserwatorów daj o tym znać w komentarzu abym mogła Cię odwiedzić ❤