Witaj!
Cześć, jestem Agata!
Cieszę się, że do mnie trafiłaś! Mój blog to miejsce gdzie znajdziesz recenzje najróżniejszych kosmetyków, porady dotyczące makijażu i całe mnóstwo inspiracji! Rozgość się i przeczytaj kilka najnowszych wpisów. Od 10 lat profesjonalnie zajmuję się makijażem, wykonuję makijaże okolicznościowe w Szczecinie (i okolicach), prowadzę lekcje makijażu na użytek własny oraz szkolenia dla początkujących wizażystów. Kocham makijaż i z przyjemnością przygotuję Cię na każdą ważną dla Ciebie okazję.

 • MAKIJAŻ
  Wykonuję makijaże okolicznościowe w Szczecinie i najbliższych okolicach. Zapraszam do zapisów! Więcej informacji na temat mojego doświadczenia, cennik
  Czytaj więcej
 • BEAUTY BLOG
  Od 2013 roku prowadzę bloga o makijażu. Znajdziesz tu recenzje kosmetyków, porady dotyczące makijażu i najnowsze triki. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!
  Czytaj więcej
 • KONTAKT
  Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, albo po prostu chcesz zapytać o coś związanego z makijażem napisz do mnie.
  Czytaj więcej

Współpraca

Witaj na najbardziej kolorowym Blogu Beauty w Polsce! 

Agata Welpa Make Up to blog beauty, który istnieje od 2013 roku. Znajdziesz tu makijażowe triki, porady, rzetelne recenzje kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych oraz makijaże krok po kroku. Gwarantuję, że nie jest tu nudno! Do każdej współpracy podchodzę rzetelnie i daje z siebie 110%! Robię wszystko aby zadowolona była każda ze stron- reklamodawca, moi czytelnicy i ja.


Blog istnieje już ponad 6 lat, w tym czasie powstało ponad 600 wpisów. Obecnie publikuję około 2-3 nowych wpisów tygodniowo. Miesięcznie bloga odwiedza 15-20 tysięcy unikalnych użytkowników, blog zajmuje 33 miejsce na liście 50 najpopularniejszych blogów beauty w Polsce (pełny ranking). 


CZYTELNICY BLOGA


Ponad 94% czytelników mojego bloga to Kobiety w wieku 18-35 lat. Moje czytelniczki to uczennice, studentki i kobiety pracujące, w większości z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.


Co robię w ramach współpracy?
- sesje zdjęciowe produktów i wpisy sponsorowane (recenzje produktów z kategorii: makijaż, uroda, lifestyle, małe agd)
- konkursy dla czytelników/ promocje/ kody rabatowe
- tworzenie tekstów reklamowych
- filmy na Youtube
- inne, niestandardowe formy współpracy

KONTAKT


Wszelkie propozycje współpracy/ pytania dotyczące makijażu proszę kierować na adres:
agatawelpa@gmail.com