Polecane posty

MAYBELLINE FIT ME LUMINOUS + SMOOTH | PODKŁAD ROZŚWIETLAJĄCY DLA SKÓRY SUCHEJ I NORMALNEJ

 


 

Znalazłam najlepszy podkład do skóry suchej! Wygląda perfekcyjnie nawet przez wiele godzin, a jednocześnie jego cena jest bardzo przystępna. Znajdziecie go w każdym Rossmannie czy Hebe. Jak już widzicie chodzi o podkład Maybelline Fit Me Luminous + Smooth. 

KUP PODKŁAD MAYBELLINE LUMINOUS + SMOOTH

Podkład Maybelline zamknięty jest w prostej, przezroczystej buteleczce z czarną nakrętką. Buteleczka ma wygodną pompkę, która wydobywa średnią ilość produktu (nie za dużo, ja zwykle muszę nałożyć 2 pompki). Buteleczka jest szklana, należy raczej do "tych cięższych", które niechętnie nosi się w kufrze malując innych. Podkład kosztuje około 30 złotych, a pojemność buteleczki to standardowe 30 ml. 

  

 

Podkład ma lekką, kremową konsystencję. Wyjęty na dłoń powolutku z niej spływa. Nakładany na twarz dłońmi lekko gęstnieje przy rozcieraniu. Ma też całkiem dobre krycie, jak na podkład rozświetlający. Bardzo ładnie wygląda nakładany palcami i gąbeczką. Mniej podoba mi się nałożony pędzlem, często w ten sposób zostawia smugi. Podkład nie zastyga, dlatego dobrze utrwalić go pudrem. Nawet przypudrowany daje ładny efekt świetlistej cery. Nieprzypudrowany będzie przemieszczał się przy każdym dotknięciu twarzy, dlatego to opcja jedynie dla osób bardzo zdyscyplinowanych, które na prawdę nie dotykają twarzy w ciągu dnia. Jest bardzo komfortowy, praktycznie nie czuje się, że na twarzy jest podkład.

Podkład przypudrowany jest bardzo trwały. Utrzymuje się na twarzy przez cały dzień, do demakijażu. Nie zbiera się w zmarszczkach. Jest bardzo plastyczny, nawet jeśli po kilku godzinach zacznie gorzej wyglądać w skrzydełkach nosa, można go ładnie rozklepać i znów wygląda dobrze. Maybelline Fit Me Luminous + Smooth nie zbiera się w zmarszczkach, pięknie stapia się ze skóra i daje bardzo naturalny, świetlisty efekt. Dobrze utrzymuje nałożone na niego konturowanie, nałożony bronzer, róż i rozświetlacz pozostają na swoim miejscu przez cały dzień, nie blednąc.  

 Od lewej kolory: 105, 118


 

Maybelline Fit Me Luminous + Smooth fajnie sprawdza się na co dzień. Nie obciąża skóry, nie tworzy skorupy, nie podkreśla suchych skórek, a nawet powiedziałabym, że dodatkowo nawilża. Jego krycie nie jest najmocniejsze, nie sprawdzi się np. przy trądziku, ale jeśli nie macie dużych problemów z cerą, ładnie ją wyrówna, a to wystarczy na co dzień, szczególnie jeśli zależy Wam na naturalnym efekcie. Moim zdaniem troszkę podobny do Bourjois Healthy Mix, ale lepszy. 

 

Znacie podkłady Maybelline? Spodobał się Wam Fit Me Luminous + Smooth? 


 


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa