Polecane posty

KROPLE DO OCZU ISOMAR | + TRIK NA CIENIE POD OCZAMI

KROPLE DO OCZU ISOMAR

Piękne oczy to nie tylko idealny makijaż, wypielęgnowana skóra pod nimi oraz długie rzęsy. To także błyszczące spojrzenie. Suche oraz przekrwione oczy, zmęczone sztucznym oświetleniem, pracą przed komputerem, klimatyzacją nie wyglądają najlepiej i nie czują się najlepiej. Dzisiaj pokażę Wam kilka produktów, które mogą przynieść im ulgę. 


KROPLE DO OCZU ISOMAR


Na pewno już domyślacie się, że dzisiejszy post będzie o pielęgnacji oczu. Warto włączyć stosowanie kropli do oczu do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Nawet jeżeli nie będziecie w tym szczególnie systematyczne, oczy odwdzięczą się Wam lepszym wyglądem i o wiele lepszym samopoczuciem.


Oczy to w końcu jeden z naszych najważniejszych narządów, dzięki nim możemy czytać ulubione książki, oglądać filmy, doceniać piękno zachodzącego słońca. A jednak najczęściej zapominamy, że o oczy trzeba dbać i można dbać o nie stosując łatwe i szybkie rozwiązania. Pokażę Wam dzisiaj cztery produkty marki Isomar, które bardzo łatwo stosować i na pewno przyniosą ukojenie Waszym oczom.


KROPLE DO OCZU


To krople, których skład opiera się na naturalnej wodzie morskiej. Okazuje się, że woda morska ma taki sam skład jak nasze łzy. Dodatkowo w składzie znajdziemy kwas hialuronowy oraz wyciąg z ziół, wszystkie te składniki razem wpływają na idealne nawilżenie oczu. Krople dobrze wpływają na wysuszone oczy, idealnie nadają się dla osób cierpiących na zaburzenia wydzielania łez. Przynoszą ulgę przy podrażnieniach wywołanych pyłkami, przy uczuleniach oraz długotrwałym przebywaniu w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Cena: 13,99 zł
Termin ważności: 30 dni od otwarcia butelki


KROPLE DO OCZU ISOMAR

KROPLE DO OCZU ISOMAR


KROPLE DO SUCHYCH OCZU


Krople przeznaczone dla suchych oczu mają dodatkowo kompleks Isoeye Plus dzięki któremu mają nawadniać oko, nawilżać je i chronić komórki nabłonka rogówki przed nadmiernym wysuszeniem. To krople, które bardzo dobrze sprawdzają się przy zaczerwienieniach wywołanych wysuszeniem oka, przy pieczeniu, podrażnieniu i uczuciu, że coś wpadło nam do oka. Można ich używać, tak samo jak poprzednich kropli, jeżeli oko długotrwale wystawione jest na działanie klimatyzacji, sztucznego oświetlenia.

Cena: 29,99 zł
Termin ważności: 30 dni od otwarcia butelki


KROPLE DO OCZU ISOMAR


KĄPIEL DLA OKA


Z jednej strony to mój ulubiony produkt z tych, które dzisiaj Wam pokazuje, z drugiej bardzo ciężko było mi przemóc się żeby go pierwszy raz użyć. Jednak kiedy się odważyłam byłam bardzo zadowolona! Moje oczy bardzo często są zaczerwienione, suche, podrażnione. To produkt, który nalewamy do specjalnie dołączonej wanienki, napełniamy ją całą a następnie pochylamy się aby "zanurzyć" w niej oko. Bardzo ciężko było mi otworzyć oko aby płyn mógł obmyć całe oko, zawsze miałam problem z otwieraniem oczu pod wodą, nie lubię też dotykać oczu (jeżeli jesteście fanami serialu "Przyjaciele" na pewno pamiętacie odcinek kiedy Rachel szła do okulisty... Tak, mam to samo...). Chciałam jednak pomóc moim oczom i rzeczywiście po takiej krótkiej "kąpieli" moje oczy czuły się dużo lepiej. Ten produkt można stosować także jako krople do oczu. W składzie jest woda morska, kwas hialuronowy oraz wyciągi z ziół. Produkt zapewnia bardzo dobre nawilżenie oczu i łagodzi podrażnienia.

Cena: 34,99 zł
Termin ważności: 30 dni od otwarcia butelki


KROPLE DO OCZU ISOMAR

KROPLE DO OCZU ISOMAR


KROPLE DO OCZU W AMPUŁKACH 


To krople do oczu zamknięte w wygodnych do używania jednorazowych ampułkach. Taką ampułkę łatwo wrzucić do torebki nawet idąc na imprezę i kiedy oko jest podrażnione (np w zadymionym pomieszczeniu (kiedy inni palą papierosy), klimatyzacją) szybko odświeżyć spojrzenie. Krople nawadniają, nawilżają oko, pomagają pozbyć się zaczerwienień.

Cena: 29,99 zł
Termin ważności: każdą ampułkę należy zużyć od razu

KROPLE DO OCZU ISOMAR

Na koniec mam dla Was świetny sposób na cienie pod oczami np. przed ważnym wyjściem. Jeżeli zmagacie się z mocnymi cieniami pod oczami, nie pomagają najlepsze korektory na pewno będziecie zainteresowane. Nie wszystkie cienie pod oczami są takie same, jednak na te, które spowodowane są przebijaniem spod cienkiej i jasnej skóry naczyń krwionośnych. Krople do oczu zawierają składnik obkurczający naczynia krwionośne dzięki czemu znikają zaczerwienienia z oczu i mogą zniknąć także zasinienia pod nimi.

Aby zaaplikować takie krople pod oczy należy pamiętać żeby wybrać te, które pomagają pozbyć się popękanych naczynek. Możemy aplikować je na dwa sposoby- same kropelki wklepać w skórę pod oczami lub zrobić sobie maseczkę pod oczy. Do wykonania takiego okładu/ maseczki potrzebny będzie wacik, który przecinamy na pół, w ten sposób łatwiej będzie ułożyć okład pod oczami, krem pod oczy, który nakładamy na wacik, oraz krople do oczu- około 10 kropelek nakładamy na wacik. Tak przygotowane okłady nakładamy pod oczy i trzymamy około 10 minut.

Takie okłady na pewno pomogą na cienie pod oczami i pomogą zużyć krople do oczu, które najczęściej mają bardzo krótki termin ważności.

Krople do oczu Isomar dostępne są w sieci SuperPharm oraz na  stronie internetowej.

KROPLE DO OCZU ISOMAR

Używacie na co dzień kropli do oczu? Macie problem z wysuszeniem oczu albo podrażnieniami?Komentarze

  1. Bardzo dobrze się sprawdzają i nie są wcale drogie:) Mam też swój sprawdzony salon medycyny estetycznej https://evospa.pl/jak-zniwelowac-worki-pod-oczami, może komuś z was też się ten przyda.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa