Polecane posty

VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION | #GADŻETY

VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION

Uwielbiam gadżety, które niesamowicie ułatwiają i przyspieszają codzienne czynności. Szczególnie jeżeli są przy tym kobiece i łatwe w użyciu. Dzisiaj pokażę Wam gadżet, który przyda się zarówno do ujarzmienia brwi jak i depilacji pach i okolic bikini. 


VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION


Trymer Veet Sensitive Precision znajdziecie w Rossmannie, jego cena to około 100 złotych. Cena może wydawać się wysoka, jednak jest to produkt, który może służyć nam latami jeżeli będziemy o niego dbać. A wcale nie jest to takie trudne. Trymer ma odłączane końcówki które spokojnie możemy oczyścić z włosków i umyć pod wodą. Jedynie głównej części trymera nie można myć wodą. Trzeba pamiętać o myciu trymera po każdym użyciu aby zachować higienę pracy z tego typu urządzeniem. Nie można pozwolić aby trymer leżał kilka tygodni nie umyty z bakteriami namnażającymi się na tkwiących w nim włoskach czy mikro drobinkach naskórka. Dbajmy o higienę i usuwajmy tego typu zanieczyszczenia po każdym użyciu.

VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION


Co znajdziemy w zestawie? 

✩ trymer
✩ końcówkę do brwi
✩ końcówkę do depilacji okolic bikini/ pach
✩ nakładkę na końcówkę do brwi
✩ nakładkę na końcówkę do okolic bikini/ pach
✩ nakładkę do "zamykania" trymera na czas kiedy jest nie używany
✩ woreczek na trymer aby przenosić go np. w torebce

Usuwacie włoski z twarzy? Każdej z nas rosną na twarzy włoski, u jednych są one niezauważalne a u innych całkiem widoczne. Szczególnie widoczne mogą być włoski u brunetek, które mają jasną cerę, włoski mogą rosnąć u nich odrobinę ciemniejsze przez co będą rzucały się w oczy. Moje włoski na twarzy są prawie niezauważalne, jednak lubię usuwać je woskiem do depilacji wąsika, po prostu lepiej czuje się bez nich. Nie zauważyłam nigdy aby włoski odrastały mocniejsze, grubsze czy ciemniejsze, dlatego też nie bałam się zmienić mojego sposobu depilacji i używać trymera. Z trymerem Veet usuwanie włosków z twarzy jest dla mnie szybsze i mniej bolesne.

VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION

VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION

Trymer działa na baterię, łatwo włożyć ją odkręcając dolną jego część. Dzięki temu można używać go zawsze i wszędzie. Końcówka służąca do depilacji twarzy ma dwie strony, mniejsze ostrze ma około pół centymetra i pomoże usunąć włoski z okolic brwi gdzie potrzebna jest duża precyzja. Drugie jest szersze, ma około 1,5 centymetra i możemy nim usuwać włoski z całej reszty twarzy. W zestawie jest także nakładka (w pięknym różowym kolorze!), którą możemy nałożyć na końcówkę i na przykład skracać włoski brwi. Nakładka pozwala skrócić włoski brwi do jednolitej długości.

Druga końcówka jest szersza, a jej kształt pozwala na szybkie usunięcie włosków z pach i okolic bikini. Jeżeli nie chcemy golić włosków "na zero" możemy nałożyć na nią dodatkową nakładkę. Włoski będą wtedy ścięte na jednakową długość. Usuwanie włosków trymerem Veet jest całkowicie bezbolesne. Aby zgolić włoski wystarczy jedno przeciągnięcie trymerem, depilacja jest więc także bardzo szybka.

VEET TRYMER DO CIAŁA I TWARZY SENSITIVE PRECISION

Nie spodziewałam się, że to powiem, jednak to gadżet, którego mi brakowało. Zawsze omijałam tego typu urządzenia szerokim łukiem i nie spodziewałabym się, że uznam, że to był duży błąd. Trymer Veet ma bardzo dobre ostrza, dzięki czemu wystarczy jeden raz przeciągnąć nim po skórze a włoski znikają, w okolicach brwi trzeba odrobinkę uważać aby usunąć tylko te włoski, które chcemy usunąć. Jest bardzo wygodny w użyciu, nie ma możliwości aby "zaciąć się" przy depilacji, usuwa włoski i pozostawia skórę gładką, a jeżeli dodamy nakładki możemy tylko lekko je przyciąć. Same plusy!

Komentarze

instagram @agatawelpa