Polecane posty

Nowa mascara od Maybelline! Jak oceniam tusz do rzęs The Falsies Surreal Extension Mascara

 

 

Nowa mascara od Maybelline! Jak oceniam tusz do rzęs The Falsies Surreal Extension Mascara

Niedawno w drogeriach pokazała się nowa mascara od Maybelline. Marka Maybelline słynie ze swoich tuszy do rzęs, dlatego musiałam ją przetestować! Zobacz czy nowa mascara Maybelline rzeczywiście pomoże Ci osiągnąć efekt sztucznych, wręcz nierealistycznych rzęs! 

Mascara, która łączy świat wirtualny z rzeczywistością

Tak reklamowana jest nowa mascara od Maybelline New York Falsies Surreal, a widząc promujące ją filmy w social mediach, rzeczywiście można zastanawiać się, co jest prawdą, a co nie. Na przykład do tej pory nie jestem pewna, czy jeżdżący po Nowym Jorku wielki tusz to dobre efekty specjalne, czy prawdziwa jeżdżąca reklama. Dla podkreślenia, że nowa mascara ma dawać surrealistyczny efekt, w kampanii promującej ją wystąpił awatar "May". 

Mascara The Falsies Surreal Extension ma mieć aż 24-godzinną trwałość, a dzięki technologi długich i krótkich włókien w szczoteczce, ma dotrzeć nawet do najkrótszych rzęs i maksymalnie je wydłużać. Nowy tusz Maybelline New York ma zapewniać ekstremalną objętość i aż o 36% wydłużone rzęsy.

 


Szczoteczka mascary Falsies Surreal ma włosie w kształcie spirali, a w jej formule znajdują się hybrydowe włókna o różnych długościach, które mają zapewnić jeszcze większą objętość rzęs. Dodatkowo mascara została wzbogacona o odżywcze olejki, które pomagają pielęgnować rzęsy. 

Mascara ma wegańską formułę, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Jest także odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach oraz dla osób noszących soczewki kontaktowe. Mascara Falsies Surreal od Maybelline New York to innowacyjny tusz, który warto przetestować i przekonać się "na własnych rzęsach", że Maybelline potrafi robić naprawdę dobre mascary. 

W gamie mascar do rzęs Maybelline Falsies są:

  • Maybelline Falsies Surreal Very Black 
  • Maybelline Falsies Surreal Waterproof
  • Maybelline Falsies Lashlift 

 


 

Jaka jest mascara Maybelline The Falsies Surreal?

Mascara The Falsies Surreal ma fajne, bardzo nowoczesne opakowanie, które mieści 10 ml produktu. Jego kształt jest bardzo charakterystyczny i zdecydowanie wyróżnia się na drogeryjnych półkach. W Polsce mascary sprzedawane są "luzem", z kolei za granicą zapakowane są dodatkowo w taki sposób, że nikt nie otworzy produktu przed zakupem. Moim zdaniem powinny być tak pakowane wszędzie.

Konsystencja mascary Maybelline New York Falsies Surreal Extension jest kremowa. Formuła tuszu nie jest za gęsta, ani za rzadka, dzięki czemu zapewnia komfort nakładania już od pierwszego makijażu. Szczoteczka jest wygodna i dobrze się z nią pracuje. Rzeczywiście potrafi dotrzeć nawet do tych najkrótszych włosków i dobrze je wydłuża. Daje radę także je rozdzielić, dzięki czemu nie są sklejone i wyglądają bardzo estetycznie. 

W ciągu dnia mascara Falsies Surreal nie kruszy się i nie osypuje pod oczy, a wieczorem ciężko ją zmyć. Ona (mimo że nie mam wersji wodoodpornej) jest bardzo trwała i dokładne zmycie jej nie jest łatwe. 

Jak Ci się podoba nowa mascara Maybelline? 

 

Komentarze

instagram @agatawelpa