Polecane posty

Jessup zestaw pędzli do makijażu Light Grey. Czy warto kupić pędzle Jessup?

 


Jessup zestaw pędzli do makijażu Light Gray. Czy warto kupić pędzle Jessup? 

Słyszałaś już o pędzlach do makijażu Jessup? To pędzle, które podbijają social media, głównie dzięki swoim niesamowicie niskim cenom oraz bardzo dobrą jakością. Pędzle Jessup są łatwo dostępne, a wybór różnych modeli i zestawów jest naprawdę spory, dlatego zobacz, jaki ostatnio przetestowałam. Może Ci się spodoba? 

Jakie są pędzle do makijażu marki Jessup?

Pędzle Jessup zdobywają serca miłośników makijażu już od około 2015 roku, kiedy można było znaleźć je głównie na AliExpress. Niedługo później pojawiły się w popularnych sklepach internetowych, dzięki czemu stały się zdecydowanie łatwiej dostępne. Od tego czasu widać je na popularnych kontach na Instagramie czy TikToku. Pewnie ciekawi Cię czy to rzeczywiście dobre pędzle, a może tylko dobra reklama? 

Po przetestowaniu dwóch zestawów mogę śmiało powiedzieć, że to pędzle, które mimo niskiej ceny, dorównują jakością profesjonalnym pędzlom do makijażu. Wszystkie zestawy pędzli Jessup wykonane są z włosia syntetycznego oraz wysokiej jakości drewnianych trzonków pomalowanych na różne kolory. W przypadku zestawu, który możesz zobaczyć w tym wpisie, jest to jasny szary, ale wybór jest ogromny: trzonki mogą być czarne, białe, różowe, brązowe. Matowe lub błyszczące. Skuwka dobrze utrzymuje włosie na miejscu i ani po pierwszym, ani po drugim, ani po trzecim myciu włosie nie wypadło. 

Estetyczny wygląd, dobra jakość, szeroki wybór i atrakcyjne ceny. To idealny opis produktów Jessup. 

 


Zestaw 14 pędzli Jessup Light Gray

Zestaw pędzli Jessup Light Gray to aż 14 różnych pędzli do makijażu twarzy i oczu, a także brwi. Wszystkie pędzle z tego zestawu mają jasne trzonki, pomalowane na jasno szaro i ciemne, brązowe włosie. Kocham to jak wyglądają pędzle z białym włosiem, ale one tak szybko farbują mi się od mocno napigmentowanych cieni, że doceniłam to ciemne włosie. Szczególnie że jest niesamowicie przyjemne w dotyku. Włosie w tych pędzlach jest oczywiście syntetyczne, ale jest niesamowicie miękkie. Wyjątkiem są niektóre pędzle do oczu i brwi, które mają sztywniejsze, nylonowe włosie, idealne do tłustych, kremowych formuł (kremowe róże, bronzery, rozświetlacze, eyelinery, pomady do brwi, płynne cienie, podkłady, korektory). 

W zestawie Jessup Light Grey znalazły się pędzle:

  • do eyelinera lub brwi (skośny)
  • dwustronny do korektora
  • siedem pędzli do cieni 
  • do rozświetlacza
  • dwa pędzle do pudru
  • do bronzera i różu
  • do podkładu

Dobrze się z nimi pracuje. Ich kształty są w większości wygodne i przydatne do pracy. To bardzo dobre akcesoria do makijażu, które pokocha każdy! Oczywiście istnieją pędzle, które są lepsze. Jeśli chcesz pędzli z naturalnego włosia, które także mają dość przystępne ceny to polecam pędzle Hulu. Tu jednak mamy zestawy po 10-20 pędzli, w których pojedynczy pędzel wychodzi bardzo korzystnie, dlatego polecam je szczególnie na początek. 

Daj znać, czy znasz już pędzle Jessup!


Komentarze

instagram @agatawelpa