Polecane posty

Grupa Wirtualna Polska - do kogo należy?


 

Grupa Wirtualna Polska to jeden z pionierów na rynku internetowym. To WP zawdzięczamy m.in. zastosowanie XHTML, katalogu stron WWW, a także ich personalizację i wiele innych. Dzisiaj z uwagą przyglądamy się jednak prowadzonemu w ramach spółki serwisowi informacyjnemu. 

Grupa Wirtualna Polska - do kogo należy? 

Organem zarządzającym Wirtualna Polska Holding S.A. jest Zarząd i to w dzisiejszej, bardzo dziwnej rzeczywistości medialnej, wspaniała wiadomość. Holding to to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest m. in. właścicielem portalu – Wirtualnej Polski, ale prowadzi także portal o2.pl oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl czy dobreprogramy. W 2014 roku Orange Polska za 375 milionów złotych sprzedał Grupie o2 100 procent akcji Wirtualnej Polski. Dzisiaj to zarząd i akcjonariusze podejmują decyzje dotyczące rozwoju spółki. Redaktorzy naczelni serwisu informacyjnego są zaś obsadzani z uwzględnieniem nie tylko ich wiedzy, doświadczenia, lecz także umiejętności konfrontowania różnych punktów widzenia i dążenia do obiektywnego przekazywania faktów. To przekłada się na jakość usługi informacyjnej, jaką oferuje serwis https://wp.pl

WP.PL - jeden z najlepszych serwisów informacyjnych 

Wirtualna Polska cieszy się bardzo dużym zaufaniem w polskim internecie. Jest to jeden z niewielu serwisów informacyjnych, w którym walczy się o zachowanie rzetelności publikacji i obecność różnych punktów widzenia. Serwisy Wirtualnej Polski otwarte są zarówno dla dziennikarzy liberalnych, konserwatywnych, centrowych. Jest tutaj miejsce na wywiad z politykiem z prawej i lewej strony polskiej sceny politycznej. Przy tak intensywnym podziale politycznym w Polsce, jaki z każdymi kolejnymi wyborami się zaostrza, tego typu platformy informacyjne są bezcenne. Dlatego też kibice polityczni każdej ze stron są w stanie się tutaj odnaleźć, a jednocześnie mają okazję skonfrontować się z nieco innymi punktami widzenia. 

Wydarzenia, informacje, fakty 

Polski rynek medialny został zdekomponowany i rozemocjonowany przez ostatnie lata. W ciągu ubiegłych tygodni proces ten tylko przybrał na sile. Użytkownicy oczekują zaś od kanałów informacyjnych (tak telewizyjnych, radiowych, jak i internetowych) obiektywnego sposobu podawania informacji, możliwie szerokiego kontekstu, spojrzenia z różnych perspektyw. Wirtualna Polska spełnia te oczekiwania, dlatego też cały czas notuje wzrost zainteresowania ze strony użytkowników i coraz więcej wejść na portale, nie tylko informacyjne. 

 

Komentarze

instagram @agatawelpa