Polecane posty

Skuteczne serum na przebarwienia!

Skuteczne serum na przebarwienia!

Masz problem z przebarwieniami? Warto rozpocząć odpowiednią pielęgnację! Niedawno marka La Roche Posay wprowadziła serum ze składnikiem, który jest totalną nowością na rynku. Zobacz, jak ma działać i u kogo może sprawdzić się najlepiej.

La Roche Posay Mela B3 Serum 

La Roche Posal Mela B3 to skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom i ich nawrotom. Według zapewnień producenta, serum ma być skuteczne przy różnych odcieniach skóry i pomagać usunąć nawet utrwalone i uciążliwe przebarwienia. Można je stosować na przebarwienia potrądzikowe, zapalne oraz związane z procesem starzenia się skóry. 

Serum La Roche Posay:

  • redukuje przebarwienia
  • wyrównuje koloryt skóry
  • zapobiega nawrotom przebarwień 

  

Melasyl- co to jest i jak działa? 

W serum główną rolę gra melasyl. Jest to składnik, który został opracowany i opatentowany przez La Roche Posay. Melasyl jest przełomowym składnikiem w walce z przebarwieniami. Ma nowy, unikalny mechanizm działania, który polega na przechwytywaniu nadmiaru melaniny, zanim zdąży on pozostawić ślady na skórze. 

Skład serum La Roche Posay

Na liście składników serum Mela B3 znajdziemy nie tylko melasyl, ale także niacynamid oraz proretinol. Niacynamid to forma witaminy B3. Jego działanie skupia się na wzmocnieniu skóry, a także korygowaniu przebarwień. Proretinol znany jest ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Pomaga odbudować barierę hydrolipidową skóry i łagodzi podrażnienia. 


 

Jakie efekty daje serum La Roche Posay Mela B3?

Podchodziłam do tego serum dość sceptycznie, ale efekty są rzeczywiście widoczne. Skóra po stosowaniu serum jest jednolita, jakby trochę jaśniejsza. Nie pojawiają się także nowe przebarwienia, a u mnie zdarzały się często o tej porze roku, po długim przebywaniu na słońcu. Niestety nie mam żadnych zdjęć porównawczych, ale jestem zadowolona z działania tego serum.

Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci pozbyć się przebarwień, koniecznie wypróbuj. 
Komentarze

instagram @agatawelpa