Polecane posty

ROSSMANN -49% WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2016 | CO WARTO KUPIĆ NA PROMOCJI W ROSSMANNIE?

rossmann promocja -49%

Czekałyśmy na nią, tworzyłyśmy listy zakupów i oto jest! Już w piątek rusza kolejna promocja -49% na produkty do makijażu w Rossmannie. Jak zawsze promocja będzie podzielona na trzy części, czyli tydzień zniżki na produkty do makijażu twarzy, tydzień na usta (+paznokcie) i tydzień na oczy. Jak dokładnie przedstawia się terminarz promocji?


PROMOCJA ROSSMANN -49%


Na stronie Rossmanna nie znalazłam oficjalnej informacji na ten temat, ale w internecie udało mi się znaleźć takie terminy: 

30.09.2016- 5.10.2016 produkty do ust i paznokci (konturówki, pomadki, błyszczyki, lakiery do paznokci)
6.10.2016- 11.10.2016 produkty do makijażu oczu (cienie, bazy, produkty do brwi, mascary)
12.10.2016- 17.10.2016 produkty do makijażu twarzy (bazy, podkłady, pudry, róże, rozświetlacze, bronzery, korektory)

rossmann promocja -49%

Czyli odwrotnie niż zazwyczaj, dzięki czemu tydzień promocji na produkty do makijażu twarzy, na który najbardziej czekam przypada na czas "po wypłacie". ;)  Moje propozycje z poprzedniej promocji znajdziecie tu:
rossmann promocja -49%


Moje propozycje nie mogły mocno się zmienić- od poprzedniej promocji minęło ledwo pół roku. Pokażę jednak produkty, które mam ochotę kupić tym razem. Głównie są to nowości, których jestem ciekawa. Spójrzcie:

Z nowości Lovely interesują mnie trzy, trochę kontrowersyjne produkty. Kontrowersyjne dlatego, że to nie pomysły marki Lovely, ale podróbki innych znanych kosmetyków. Pierwszy produkt to polska wersja pomadek matowych z konturówkami Kylie Jenner Lip Kit czyli K-Lips. Jestem ciekawa jak ten produkt wyszedł polskiej marce, dla sprawdzenia wybiorę na pewno dwa kolory. Zobaczymy co z tego będzie.

Kolejne dwa produkty to palety cieni  Precious Kit i Fabulous Kit, które mocno wzorowane są na paletach cieni Too Faced. Tych palet jestem chyba najbardziej ciekawa, mam nadzieje, że uda mi się je upolować w trakcie promocji. Z kolei Wibo w październiku ma wprowadzić do sprzedaży nową wersję palety 3Stept To Perfect Face "Dark", która ma być ciemniejsza od pierwszej palety. Jestem bardzo ciekawa jakie kolory się w niej znajdą, pierwsza paleta prezentowała się bardzo dobrze i mam nadzieje, że nowa będzie tak samo dobrej jakości.  


Jestem też bardzo ciekawa róży "Ecstasy", które mają być dostępne w trzech odcieniach. Jeżeli kolory będą ładne planuje złapać wszystkie trzy.

Wibo już za chwilę ma nam przedstawić nową wersję palety Go Nude czyli "Sexappeal Edition", pierwsza nie była zła, jednak nie była też dla mnie aż tak niesamowita, o wiele lepsze jakościowo wydają mi się palety Sleek, które kupimy w podobnej cenie. Mimo wszystko jestem ciekawa nowej wersji w której pojawić mają się cienie w odcieniach różu, paleta odrobinę przypomina paletę Urban Decay Naked 3. 

Nowość, której jestem ciekawa najbardziej to paleta czterech rozświetlaczy, jednak ma to być edycja limitowana więc kto pierwszy ten lepszy. Mam nadzieje, że uda mi się gdzieś ją odnaleźć. 


Ostatnia nowość której jestem ciekawa to matowy bronzer, którego pięć odcieni możemy łączyć albo traktować jako cienie i używać osobno.


Muszę przyznać, że do tej promocji podchodzę dość spokojnie, wszystkie moje plany zakupowe to kosmetyki tanich marek, które mogłabym kupić w regularnej cenie (chociaż -49% ułatwi mi wybór- lepiej wydać mniej jeśli coś ma okazać się bublem).

A jakie są Wasze zakupowe plany? Macie jakieś upatrzone kosmetyki? 

Komentarze

instagram @agatawelpa