Polecane posty

POMYSŁ NA WALENTYNKI | CODZIENNA DAWKA MIŁOŚCI

słoik z życzeniami na walentynki

Macie już pomysł na Walentynkowy prezent? Walentynki to świetna okazja aby powiedzieć bliskiej osobie jak bardzo nam na niej zależy. Chcę pokazać Wam dzisiaj słoiczek, w którym Wasza druga połówka może znaleźć aż 365 powodów przez które ją kochacie. 

Taki słoiczek możecie wykonać same, ale jeśli jesteście bardziej leniwe to za 60 złotych zamówicie go na Allegro. Jeżeli przy zamówieniu podacie hasło "Agata" otrzymacie w prezencie urocze pierniczki. Powody możecie podać same, albo zdać się na osobę przygotowującą takie słoiczki- wystarczy wtedy wybrać opcje dla niej lub dla niego. Myślę, że taki prezent byłby też dobrym pomysłem na ślub dalszych znajomych (aby nie powielać dopasowanych kubków albo bluz), na urodziny, na przeprosiny albo nawet bez okazji dla ukochanej osoby.

słoik z życzeniami na walentynki

słoik z życzeniami na walentynki

Słoik przygotowany jest bardzo starannie. Sam w sobie jest ładny! Z wielką czerwoną kokardą i podpisem. Ale najważniejsze kryje się w środku- 365 powodów, po jednym na każdy dzień roku, zawiniętych w zgrabniutkie ruloniki zabezpieczone czerwoną gumeczką. Karteczek w moim słoiku rzeczywiście jest 365, na każdy dzień roku. Każdy powód jest romantyczny, myślę, że miło się je czyta i sama byłabym zadowolona gdyby ktoś zrobił taką niespodziankę dla mnie. 

słoik z życzeniami na walentynki

Myślę, że to miły gest na taką okazję. Zauważyłam, że prezenty dawane na Walentynki stają się coraz większe i coraz bardziej drogie. Przez to część ludzi zaczęła wręcz nienawidzić tego dnia, "święta", tej okazji- jakkolwiek to nazwiemy. Jednak myślę, że to przyjemny dzień, który przypomina nam aby spędzić wieczór z ukochaną osobą, może wyjść gdzieś razem i mówić "Kocham Cię" częściej. Może nawet 365 razy w roku.


Chcecie zamówić słoiczek? Pamiętajcie o haśle "Agata", dzięki któremu otrzymacie także słodkie pierniczki, które możecie zobaczyć na zdjęciu wyżej. Aby zamówić odwiedźcie stronę Allegro 365 powodów oraz fanpage na Facebooku. Jakie są Wasze pomysły na Walentynki? 

Komentarze

 1. swietny pomysl z tym sloiczkiem! i przeslicznie to wyglada :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super pomysł, naprawdę banalny w wykonaniu, a jakże efektowny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja rok temu taki słoiczek zrobiłam ;)
  i bardzo się mój chłopak ucieszył , później dostałam od niego również takie karteczki <3
  http://twinstyl.blogspot.com/2017/02/wygraam-milion.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten słoiczek super! Piękne zdjęcia :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa