Polecane posty

PĘDZLE HULU PRECISION SET


Lato 2020 ma zapach płynu dezynfekującego. A co dezynfekujemy prawie tak samo często jak własne dłonie? Tak, tak: pędzle, a już szczególnie te, którymi malujemy Klientki Dzisiaj porozmawiamy właśnie o nich, a dokładnie o nowym zestawie pędzli Hulu Precision Set, stworzonym we współpracy z Danielem Sobieśniewskim.HULU PRECISION SET


Nowe pędzle Hulu Precision można kupić w zestawie lub pojedynczo. To ultra maleńkie pędzelki, których można używać do namalowania niesamowicie cieniutkiej kreski, bardzo precyzyjnych elementów makijażu artystycznego, do makijażu ust albo np. do henny. Cały zestaw składa się z ośmiu pędzli i kosztuje 100 złotych, ale pędzle można też kupić pojedynczo, wtedy ich cena to około 16 złotych za sztukę. 

Pędzle mają czarne trzonki ze srebrnymi trzonkami oraz ciemne włosie (siedem pędzli ma czarne włosie, a jeden brązowe). Na każdym pędzlu znalazło się logo marki Hulu oraz oznaczenie modelu pędzla. 

Każdy pędzel z serii Precision Set ma idealnie ułożone włosie, każdy jest ultra cienki i precyzyjny. Są o wiele mniejsze i lżejsze o "tradycyjnych" pędzli do makijażu, co sprawia, że rzeczywiście łatwiej maluje się nimi bardzo precyzyjne elementy makijażu, jak pojedyncze włoski na brwiach czy ostra, cieniutka kreska na oku. 


HULU PRECISION SET: OMÓWIENIE KAŻDEGO MODELU


Pędzle są precyzyjne i drobne, ale każdy jest inny, dlatego teraz omówię dokładnie ich indywidualne cechy. W zestawie znalazły się pędzle "większe" i mniejsze, co sprawia, że nadają się do różnych elementów makijażu, ale ostateczny wybór należy do artysty, który ich używa. Pędzle nie mają z góry ustalonego przeznaczenia. od lewej: Hulu Precision Set P110, P112

HULU PRECISION SET P110


Pierwszy pędzel z tej kolekcji, czyli P110, ma klasyczny kształt pędzla do makijażu brwi. To pędzel o szerokości około 7mm, który od "zwykłego" pędzle do brwi różni się tym, że jest jeszcze bardziej spłaszczony. Mam kilka pędzli, które wydawały mi się bardzo płaskie i precyzyjne, ale przy tym linie, które malowały wydają się grube. Pędzlem P110 można namalować najcieńszą, bardzo precyzyjną linię np. domalowując pojedyncze włoski w brwiach lub malując precyzyjną kreskę przy makijażu Cat Eye.


HULU PRECISION SET P112


Cała kolekcja Hulu Precision Set to kolekcja pędzli małych, precyzyjnych. Ale, jak już wcześniej wspomniałam, znalazły się w niej pędzle "mniejsze i większe". Pędzel P112 zdecydowanie należy do tych mniejszych. Jego szerokość to około 3-4mm. Jego włosie jest ścięte, a w najdłuższym miejscu ma około 4mm. To prawdziwy maluszek, którym z mistrzowską precyzją można namalować najmniejsze detale. Idealny do malowania kresek eyelinerem. 


HULU PRECISION SET P114


Kolejny skośnie ścięty pędzel, idealny do malowania brwi lub kresek na powiekach. Jego włosie jest mocno spłaszczone, więc kreski nim namalowane będą cieniutkie. Pędzel ma około 5-6mm szerokości, a jego włosie w najdłuższym miejscu ma około 6-7mm.


HULU PRECISION SET P116


Płaski, równiutko ścięty pędzel, który sprawdzi się do czyszczenia makijażu (np. krawędzi makijażu artystycznego, dolnej linii brwi czy makijażu ust). Pędzel ma około 6-7 mm szerokości, a jego włosie ma około 4mm długości i jest mocno spłaszczone, kreski nim namalowane zawsze wyjdą cieniutkie. Mi świetnie sprawdza się do nakładania henny.

  od lewej: Hulu Precision Set P114, P116
  od lewej: Hulu Precision Set P118, P120


HULU PRECISION SET P118


Kolejny równo ścięty pędzel o elastycznym, mocno spłaszczonym włosiu. Pędzel P118 ma około 6mm szerokości, a jego włosie ma około 8mm. Świetnie sprawdza się do podkreślania dolnej linii brwi, aby uzyskać w tym miejscu idealnie równą, ostrą linię. Nadaje się też do precyzyjnego makijażu ust.HULU PRECISION SET P120


Pędzelek P120 to kolejny maluszek. To pędzel o równo ściętym włosiu, który ma na prawdę niewielkie rozmiary. Jego szerokość to około 3mm, a długość jego włosia to około 2mm. Co można zdziałać takim maluchem? Można namalować cieniutką linię (jego włosie jest mocno spłaszczone), można namalować bardzo precyzyjną cieniusieńką linię, można prawie niezauważalnie podkreślić linię rzęs. Taki maluszek potrafi całkiem sporo.

HULU PRECISION SET P122


Pędzel P122 to wydłużony "koci języczek". Jest bardzo mocno spłaszczony, jego włosie ma około 10mm długości, a pędzel ma około 3mm szerokości. Świetnie nadaje się do makijażu ust oraz do makijażu artystycznego. 


HULU PRECISION SET P124


Ostatni pędzelek z linii Hulu Precision Set to P124. To krótki "koci języczek", o mocno spłaszczonym włosiu. Jego wymiary to około 4mm szerokości i 4-5 mm długości włosia. Według mnie najlepiej sprawdza się do precyzyjnego nakładania cieni, malowania "rozdymionej", prawie niewidocznej kreski wzdłuż linii rzęs oraz do makijażu dolnej powieki.

  od lewej: Hulu Precision Set P122, P124


Pędzle Hulu Precision Set to coś wyjątkowego, coś czego jeszcze nie było. Cieszę się, że się na nie zdecydowałam, bo trzeba przyznać, że nigdy nie miałam tak precyzyjnych pędzli, a wszystkie, które do tej pory wydawały mi się precyzyjne, okazały się przy nich bardzo mało precyzyjne. Kształty są niespotykane, bardzo innowacyjne i rzeczywiście ułatwiają pracę z bardziej precyzyjnymi elementami makijażu. 

Czy warto? Warto. Za 100 złotych nie można kupić lepszego, bardziej precyzyjnego zestawu pędzli.

Komentarze

  1. Wiele dobrego słyszałam o pędzlach Hulu, ale jeszcze nie miałam okazji ich wypróbować. Aktualnie używam pędzli Zoeva i Inglot:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapisuję post i mam nadzieję, że je kupię bo właśnie brakowało mi takich precyzyjnych pędzli

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa