Polecane posty

Promienny blask z nowym rozświetlaczem Anastasia Beverly Hills Glow Seeker Highlighter Sun Idol

 


Promienny blask z nowym rozświetlaczem Anastasia Beverly Hills Glow Seeker Highlighter Sun Idol

Kilka lat temu olbrzymią popularnością cieszył się rozświetlacz Anastasia Beverly Hills x Amrezy, który znikał z Sephory szybciej niż świeże bułeczki. Nie wiem, czy w innych miastach też to działało, ale w Szczecinie była na niego lista oczekujących! Dzięki temu można było poczuć się niczym bohaterka Seksu w Wielkim Mieście, czekająca na buty od ulubionego projektanta.

Anastasia Beverly Hills Glow Seeker Highlighter

Po sukcesie Amrezy marka ABH długo kazała czekać na jej godnego następcę. Rozświetlacz Amrezy miał ładny, szampański odcień i był intensywny. Można było uzyskać nim naprawdę mocny glow, z którym w tamtym okresie mogły konkurować tylko rozświetlacze Ofra. Jedyną wadą Amrezy była mocna, złota baza kolorystyczna, przez którą rozświetlacz odznaczał się na jaśniejszych karnacjach. Czy w przypadku odcienia Glow Seeker Sun Idol ten problem zniknął? 

Rozświetlacz ABH Glow Seeker zamknięty jest w przepięknej, białej, matowej puderniczce z błyszczącymi elementami w odcieniu rose gold. W środku ukryte jest dobrej jakości lusterko, przy którym normalnie można się pomalować. Na pudrze jest ładne tłoczenie z logo Anastasia Beverly Hills. 

SPRAWDŹ CENĘ ROZŚWIETLACZA GLOW SEEKER W SEPHORZE

Glow Seeker ma aż 11 gram i według informacji na opakowaniu należy zużyć go w ciągu 18 miesięcy. Dodatkowo rozświetlacz ma znaczek Peta Approved, co oznacza, że nie był testowany na zwierzętach i jest w pełni wegański. 

Nowy rozświetlacz Anastasia Beverly Hills można kupić w perfumeriach Sephora. Jego cena to 189 złotych. W Polsce dostępny jest tylko odcień Sun Idol, który dzisiaj pokazuje, ale za granicą pojawił się także jaśniejszy kolor z tłoczeniem w kształcie smoka. Jaśniejszy rozświetlacz to edycja limitowana i został stworzony z okazji Chińskiego Nowego Roku. 

Puder rozświetlający nadający skórze promienny blask!

Rozświetlacz Glow Seeker jest oczywiście produktem suchym, ale można używać go zarówno na sucho, jak i na mokro. Aby użyć go na mokro, wystarczy nabrać go pędzlem, który wcześniej delikatnie zwilżysz np. wodą termalną (wystarczy jedno "psiknięcie"). Nakładając rozświetlacz na mokro, uzyskasz intensywniejszy efekt, jednak przy tym rozświetlaczu, skupię się na nakładaniu go na sucho. 

Glow Seeker Sun Idol nakładany na sucho daje bardzo intensywny blask. Nałożony na nieprzypudrowany podkład pozwoli uzyskać efekt wręcz mokrej skóry, który w ostatnim czasie uwielbiam. Do aplikacji go używam najczęściej wachlarzyka od Hulu, który sprawdza się do niego znakomicie. 

Rozświetlacz Anastasia Beverly Hills ma złoto- szampański odcień, który widać przede wszystkim w formie szampańskiego blasku. Rozświetlacz nie ma mocnej bazy i pod niektórymi kątami staje się mniej widoczny, a kiedy pada na niego światło, daje przepiękny efekt tafli blasku z delikatnymi drobinkami. Jeśli nałożysz go na sucho, w bardzo małej ilości, mocno go rozcierając, możesz uzyskać subtelny blask, jednak trzeba podkreślić, że jest to rozświetlacz intensywny, który raczej trafi w serca miłośniczek intensywniejszego błysku na twarzy. 

Wielką zaletą nowego rozświetlacza jest to, że w porównaniu do Amrezy, ma on bardzo delikatną bazę koloru. Nie jest to może rozświetlacz pasujący do każdej karnacji, ale dzięki temu będzie pasował wielu osobom. 


 

Trwałość rozświetlacza ABH Glow Seeker

W ciągu dnia rozświetlacz Anastasia Beverly Hills nie trafi na intensywności, nie ściera się i nie zmienia swojego koloru. Jego formuła jest niezwykle gładka i widać to w efekcie, jaki daje na skórze. Pochwalić go mogę także za to, że podczas nakładania nie osypuje się, więc możesz mieć 100% pewności, że będzie tylko tam, gdzie go nałożysz. 

Rozświetlacz możesz nakładać na twarz oraz powieki. Świetnie sprawdza się do rozświetlania środka powieki oraz wewnętrznego kącika oka. Na twarzy nakładam go zawsze na szczyty kości policzkowych, łuk kupidyna oraz nad brwiami. Przepięknie wygląda także na dekolcie. 

Rozświetlacz Glow Seeker to przepiękny blask. Obecnie może z nim konkurować tylko rozświetlacz Rare Beauty. Daj znać co myślisz o nowym rozświetlaczu od Anastasia Beverly Hills! 


 

 

 

 

Komentarze

instagram @agatawelpa