Polecane posty

Golden Hour w butelce! Sprawdź nowy podkład od Fenty Beauty

 


Golden Hour w butelce! Sprawdź nowy podkład od Fenty Beauty

Pora porozmawiać o najnowszym podkładzie w rodzinie Fenty Beauty. Zgodnie z aktualnymi trendami Rihanna postawiła na produkt mocno rozświetlający, który ma dawać efekt nawilżonej skóry. Zobacz, jak się z nim pracuje i czy efekt jest wart prawie 200 złotych.

Fenty Beauty Soft' Lit Naturally Luminous Foundation

Nowy podkład Fenty zamknięty jest w dokładnie takim samym opakowaniu, co pierwszy podkład tej marki, czyli Fenty Beauty Pro Filtr. Buteleczka jest szklana, solidna z pompką i bardzo niewielką ilością napisów. Prezentuje się elegancko i dobrze wygląda na toaletce, ale do noszenia w kufrze nie jest już taka fajna. 

Podkład dostępny jest w Sephorze, gdzie kosztuje 185 złotych. Do wyboru jest aż 50 odcieni! Podobnie jak podkład Pro Filtr, Soft' Lit ma nietypową pojemność 32 ml. 

Jakiego krycia spodziewać się po rozświetlającym podkładzie Fenty?

Podkład Fenty Soft' Lit ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję. Po wyjęciu na dłoń, widać, że podkład jest bardzo rzadki i szybko z niej spływa. Dodatkowo nie ma mocno wyczuwalnego zapachu, więc jeśli przeszkadzają Ci mocno perfumowane kosmetyki, ten jest ok.

Efekt jaki daje jest piękny, a nazwa "golden hour w butelce" nie wzięła się znikąd. Skóra jest zdrowo rozświetlona i nabiera pięknego, zdrowego kolorytu. Podkład nie jest mocno kryjący, nie zrobi z twarzy maski. Daje efekt skóry muśniętej słońcem, połyskującej zdrowym nawilżeniem. 

Soft' Lit bardzo ładnie wygląda nakładany rękami i dopiero po rozprowadzeniu wklepany gąbeczką. Jego krycie określiłabym jako lekkie, z możliwością budowania do średniego. Uwielbiam rozświetlanie, które daje ten podkład i to, że sprawia, że każda skóra na jaką go nałożę (a testowałam go już u wielu modelek!) wygląda po jego nałożeniu perfekcyjnie. Oprócz efektu glow, daje wrażenie idealnego wypielęgnowania skóry, a nie zawsze rzeczywiście jest ona dobrze nawilżona itd. 

 


Trwałość podkładu Fenty Soft' Lit 

Podkład Fenty Soft' Lit, jak na podkład rozświetlający, może poszczycić się całkiem dobrą trwałością! Nałożony na suchą skórę, nawet na bazę rozświetlającą, która nie jest dobrym produktem do przedłużenia trwałości makijażu, utrzymuje się bardzo dobrze. Nie pudruje mocno tego podkładu, aby nie tracić jego blasku i po kilku godzinach wygląda on gorzej w skrzydełkach nosa. Może też lekko się ścierać, jeśli dotykam twarz, ale łatwo to poprawić, bo nie zastyga on w 100%. 

Mając cerę tłustą trzeba go mocniej przypudrować, ale przede wszystkim w przetłuszczających się miejscach. Dobrze jest użyć pudru na strefie T i mocniej utrwalić makijaż w skrzydełkach nosa, a na policzkach zostawić podkład z jego połyskującym wykończeniem.

Nowy podkład od Fenty spodobał mi się. Wiem, że jego trwałość może nie być dla każdego zadowalająca, ale przy tak pięknym, mokrym wykończeniu, wybaczam mu wiele. Jeśli szukasz rozświetlającego podkładu i masz skórę suchą lub normalną, musisz go przetestować! Jeśli masz mocno przetłuszczającą się cerę i szukasz czegoś trwałego, to nie będzie dobry podkład dla Ciebie. 
 
Daj znać, czy podoba Ci się efekt jaki daje Fenty Soft' Lit (obejrzyj rolkę z mojego instagrama wyżej)! 

Komentarze

instagram @agatawelpa