Polecane posty

KOBO: WSZYSTKIE DOSTĘPNE PRODUKTY DO KONTUROWANIA

kobo kosmetyki do konturowania

Coraz więcej produktów do konturowania można kupić w drogeriach. Każda kobieta, niezależnie od tego jak bardzo zainteresowana jest makijażem, może mieć pięknie wykonturowaną, wyszczuploną i rozświetloną twarz. Przoduje tu firma Kobo, która nie poprzestała na rozświetlaczu i bronzerze. Nie, zamiast tak się ograniczać dali nam do wyboru pudry rozświetlające, bronzery, paletę z czterema kolorami pudrów, dwie palety potrójne oraz... o tak! kredki do konturowania.WSZYSTKIE KOSMETYKI DO KONTUROWANIA KOBO


Tak samo jak w przypadku kosmetyków Perfecta, nazbierałam tyle kosmetyków, że pokażę Wam je dzisiaj wszystkie. Sama nie wiem czy mam wśród nich ten "ulubiony", muszę przyznać, że zachwyciły mnie wszystkie i ostatnio używam wszystkich zamiennie dodając kosmetyki Inglot i Anastasia Beverly Hills. W każdym razie według mnie w Naturze króluje Kobo, kiedy wchodzę do tej drogerii widzę tylko te kosmetyki. I, że są coraz lepsze. Przejdźmy jednak w końcu do dzisiejszego tematu:

kobo kosmetyki do konturowania
kobo kosmetyki do konturowania

1. FACE SCULPTING PALETTE


Czyli paleta najbardziej rozbudowana. Znajdziemy tu róż, rozświetlacz i dwa odcienie bronzera dzięki którym możemy wymodelować twarz od początku do końca. Jasny puder w tej palecie to właściwie nie rozświetlacz, z takich, które ja lubię, ale puder rozjaśniający, którym podkreślimy wybrane partie twarzy operując światłocieniem. Kocham w makijażu to jak bardzo jest on podobny do rysunku, malarstwa, z tą różnicą, że tu czystą kartką jest twarz. Jasnym cieniem, który w tej palecie ma delikatny, waniliowy odcień, rozjaśniamy te partie twarzy, które mają wydawać się bardziej wypukłe (zaznaczone na zdjęciu). Obok niego mamy róż, w ładnym koralowym odcieniu, całkowicie matowy. I oczywiście dwa odcienie bronzera, ciemniejszy, którym mocno przyciemnimy partie, które chcemy na przykład wyszczuplić i jaśniejszy, dzięki któremu uzyskanie płynnego przejścia, cieniowania, będzie dziecinnie proste. Oba odcienie są przyjemnie chłodne i fajnie napigmentowane.

Cena: ok. 20 zł


kobo kosmetyki do konturowania kobo kosmetyki do konturowania


2. FACE CONTOUR PALETTE


Jedna z najnowszych palet, pokazała się w Naturze w kwietniu. Wszystkie pudry w tej palecie są w stu procentach matowe, znajdziecie w niej puder rozjaśniający i dwa odcienie bronzera, którymi, jak w przypadku poprzedniej palety można uzyskać konturowanie z idealnymi przejściami między kolorami. Oba bronzery są chłodne, a jasny puder ma waniliowy odzień.

Cena: ok. 25 zł

kobo kosmetyki do konturowania
kobo kosmetyki do konturowania


3. FACE STROBING PALETTE


W tej palecie wszystkie kosmetyki są rozświetlające. Mamy rozświetlający róż w brzoskwiniowym odcieniu, opalizujący na złoto, rozświetlacz, który jest perłowy i bardzo, bardzo delikatny oraz bronzer. W palcie, która w swojej nazwie zawiera słowo "strobing" spodziewałam się rozświetlacza, który daje efekt "wow!", podobnego na przykład do rozświetlacza MySecret, tylko może trochę jaśniejszego. Jednak ten jest całkiem subtelny, więc nadaje się do używania na co dzień, dla delikatnego efektu. Bronzer sprawdzi się do rozświetlenia opalonej skóry. Wszystkie kosmetyki z tej palety są delikatne, pozostawiają złotą, subtelną poświatę.

Cena: ok. 25 zł

kobo kosmetyki do konturowania
kobo kosmetyki do konturowania
kobo kosmetyki do konturowania


4. FACE CONTOUR STICK


Najnowszy hit! Trzy kremowe produkty w kredce.Mamy tu do wyboru trzy kolory, które możemy zakupić w dowolnych konfiguracjach. Jeżeli nie lubicie rozjaśniać twarzy tego typu produktem możecie kupić tylko brązowe kredki, albo jedną, brązową kredkę. Brązery mamy do wyboru w dwóch odcieniach- pierwszy to nr 2 "Shading", jaśniejszy odcień brązu, który ma służyć do nadania skórze koloru, pomoże osiągnąć efekt idealnego przejścia kolorów, cieniowania, druga to 3 "Sculpting" czyli ciemniejsza kredka, którą wykonturujemy twarz, wyszczuplimy. Obie mają przyjemne, chłodne odcienie, nie wpadające w "brudny" kolor. Kobo ma świetne wyczucie do tych kolorów.

Cena: ok. 20 zł/ szt

kobo kosmetyki do konturowania kobo kosmetyki do konturowania
 

5. FACE CONTOUR MIX 


I ostatni, ale nie najgorszy Face Contour Mix czyli kółeczko kremowych podkładów do konturowania, którego pełną recenzję możecie przeczytać tu. Po tym jak często używam go w makijażach możecie zobaczyć jak je lubię. Cały czas używam tego zestawu zamiennie z paletą Anastasia Beverly Hills Cream Contour Kit Fair i uważam, że efekt jaki dają jest tak zbliżony, że można stosować je zamiennie.

Cena: ok. 20 zł

Na koniec małe porównanie kolorów, które odcienie powtarzają się, lub "prawie" się powtarzają bo aż tak są zbliżone.

kobo kosmetyki do konturowania

Lubicie kosmetyki do konturowania Kobo? Które palety macie w swoich kosmetyczkach? 

Komentarze

instagram @agatawelpa