Polecane posty

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI | #ZDOBIENIE

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI


Bardzo rzadko pokazuje Wam moje zdobienia na paznokciach. Są dwa powody. Po pierwsze nie jestem mistrzem zdobień, a po drugie zrobienie zdjęć moim paznokciom jest dla mnie prawie takim samym wyzwaniem jak ładne ich pomalowanie. Ale wszystko się zmieni! Postanowiłam rozwinąć moje umiejętności i zapisałam się na kurs stylizacji paznokci. Dzisiaj pokażę Wam zdobienie, które noszę na paznokciach już od około tygodnia. Jest wyjątkowo łatwe, ale efektowne! Zobaczcie same jak je wykonałam. 

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMINa początek przedłużyłam paznokcie z pomocą Neo Nail Base Extra i pomalowałam je dwoma warstwami białego lakieru Neo Nail Milkshake i przemyłam Cleanerem.

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI


Teraz sięgam po... Pisaki! Wybieram kilka pasujących do siebie kolorów i byle jak nakładam je na paznokcie. 


Sięgam po Cleaner i moczę w nim pędzelek. Teraz pędzelkiem z Cleanerem dotykam paznokci. Cleaner zawiera sporo alkoholu, dzięki czemu rozpuści pisaki i sprawi, że na paznokciach powstaną ciekawe, nieregularne wzory. Im więcej Cleanera- tym większe rozmycie. Jeśli chcemy aby Cleanera zostało na pędzelku mniej, odciskamy pędzelek w papierowy ręcznik.


Kiedy efekt jest satysfakcjonujący sięgam po Top. Kluczem jest sprawne pomalowanie paznokci Topem, tak aby nie zepsuć wzorków. Top utwardzamy w lampie. To wszystko! Akwarelowe wzorki gotowe.


Jeśli chcecie zobaczyć wszystko dokładniej, sprawdźcie jak wykonałam to zdobienie na filmie:


Do wykonania tego zdobienia nadawać się będą właściwie wszystkie pisaki, jednak efekt będzie różny w zależności od tego jak pisaki będą napigmentowane. Najładniej wyglądają w tym zdobieniu pisaki o mocniejszej pigmentacji, intensywniejsze, które po rozmyciu będą mocniej widoczne i będą tworzyły efekt przejścia od najjaśniejszego odcienia do ciemniejszego.

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI

AKWARELOWE PAZNOKCIE PISAKAMI

Mam nadzieje, że ten pomysł na zdobienie Wam się spodoba. Jeśli wykorzystacie ten pomysł po moim wpisie, koniecznie oznaczcie mnie #agatawelpa wstawiając zdjęcia paznokci na Instagram czy Facebook.

Komentarze

 1. Strasznie ładnie to wygląda! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę kojarzy mi się z kolorowym marmurem a trochę z obrazem *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cudowne! Sama bym takie chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie powtórzę, ale wyszło cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki marmurkowy efekt ;) Super to wygląda. Kto by pomyślał, że to takie proste w wykonaniu ;) I bardzo podoba mi się połączenie kolorystyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładnie wyglądają;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się taki efekt na paznokciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiem Ci szczerze, że nawet przed rozmyciem ten efekt mi się spodobał. Próbowałam go na wzornikach, ale u siebie jeszcze się nie zdecydowałam ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa