Polecane posty

ULUBIEŃCY LUTEGO 2021

 


Luty. Mróz, śnieg... Ale za to dni coraz dłuższe, a hotele nareszcie otwarte, więc chociaż odrobinę można "wyjść do ludzi". Więc wyszliśmy: pojechaliśmy do SPA w Kołobrzegu, co nie sprzyjało makijażowym eksperymentom, ale na pewno pomogło "oczyścić umysł".  


Na szczęście miałam też możliwość wykonać kilka makijaży (100% makijaży foto: dla Joanna Matynia Sensualnie, dla klientek indywidualnych i oczywiście na mój instagram). Nadal nikt nigdzie nie wychodzi (i mam tu na myśli zorganizowane imprezy, wesela, imieniny, urodziny w restauracji), ale to, że ludzie nadal chcą się umalować, nawet bez wyraźnej okazji, nastraja mnie bardzo pozytywnie. I daje nadzieję, że sezon ślubny w tym roku będzie. 

  

 

A jakie kosmetyki zaliczyłabym do grona ulubieńców lutego? 


TOP 3 KOSMETYKI LUTEGO: 


1. DIOR PALETA ROZŚWIETLACZY

 

Najbardziej użytkowa paleta rozświetlaczy w moim życiu. Serio. Używam jej do rozświetlania twarzy, dekoltu, jako różu na policzki, do rozświetlania bronzera i do makijażu oczu. W każdym przypadku sprawdza mi się doskonale, kolory są piękne, formuła przyjemna do pracy. Czego chcieć więcej? 

 

KUP PALETĘ DIOR BACKSTAGE FACE GLOW

 


2. AFFECT SWEET HARMONY

 

Bardzo, bardzo, bardzo długo nie chciałam jej kupić. No bo po co mi taka „zwykła” paleta dzienniaczkowo ślubnych kolorów? Zdecydowałam się na nią dopiero po szkoleniu online Kamili Patyny i teraz widzę, że ta paleta to złoto. Kolory są użytkowe, ale piękne. Świetnie nadadzą się do makijaży ślubnych i wieczorowych. Maty idealnie się blenduja. Praca z tą paleta to sama przyjemność.

 

KUP PALETĘ AFFECT SWEET HARMONY

 


 3. PIGMENT AMARETTO FEMME FATALE COSMETICS (PIGMENTOWELOVE)

Lubię sporo pigmentów z Pigmentowelove, ale ten ma w sobie „to coś”. To złoto, ale bardziej chłodne, idealne do makijaży z neutralnymi lub chłodnymi brązami. Wygląda bardzo elegancko. To drobniutki pigment, który nakładany na powiekę daje mocny blask, pięknie odbija światło. 

 

 


A jakie kosmetyki Wy ostatnio polubiliście? 
 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa