Polecane posty

DESSI SYPKI ROZŚWIETLACZ | EFEKT MOKREJ SKÓRY

 Przez pół toku nie mogłam zdecydować się, co z Dessi chciałabym przetestować najpierw. Aż w końcu, co było zupełnie oczywiste od początku, jak na osobę kolekcjonującą rozświetlacze przystało, wybrałam rozświetlacz. 


Sypki rozświetlacz Dessi zamknięty jest w małym, przezroczystym słoiczku z biała nakrętką. Słoiczek w środku ma sitko, które można zamknąć, żeby rozświetlacz nie wysypywał się w nadmiarze. Rozświetlacz nie ma żadnego numerka, ani nazwy. Dostępny jest w jednym kolorze. Opakowanie szczelnie się zakręca i rozświetlacz raczej nie wysypuje się podczas transportu, a zdarza się, że jest pożądnie potrząsany w kufrze. 

Jak już wspomniałam, rozświetlacz ma sypką formułę. Zatopionych jest w nim mnóstwo drobinek, bardzo małych, które na skórze nie dają efektu brokatu, ale wielowymiarowe, mokre rozświetlenie. Rozświetlacz przez swoją formule jest dość suchy, ale efekt jaki daje wcale taki nie jest. 

 
 

Rozświetlacz uwielbiam nakładać pędzelkiem-wachlarzem Hulu P106. Zwykle nakładam go na sucho, ale można nakładać go także na mokro, dla jeszcze intensywniejszego efektu. Sypki rozświetlacz Dessi jest bardzo intensywny nakładany na sucho, dlatego nie widzę potrzeby żeby nakładać go na mokro. Jest dostępny w jednym odcieniu, który można nazwać dość uniwersalnym. Jego kolor jest złoty, ale nie bardzo żółty, raczej szampański. Nie ma tez mocnej bazy kolorystycznej, nie będzie mocomo kryjący i nie stworzy na policzkach brzydkich pasków złotego koloru. Rozswietlacz ładnie stapia się z cera i rozciera z bronzerem i różem. 

Rozświetlacz Dessi sprawdzi się u osób, które lubią intensywny blask. Można używać go jako roświetlacza, cienia do powiek oraz na dekolt. Efekt jest piękny i utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień. Intensywnością dorównuje rozświetlaczom sypkim Clare Blanc. Mój Clare Blanc jest w kolorze 05 Wet Skin, który jest zdecydowanie chłodniejszy od Dessi, dlatego Clare Blanc używam u osób z chłodniejszą, a Dessi u osób z cieplejszą karnacją. Słoiczek sypkiego rozświetlacza wystarczy na wieki. Nie potrzeba go dużo, żeby uzyskać „duży” efekt, wiec jest bardzo wydajny. Nakładając go nawet każdej klientce, szybko go nie zużyjemy. Można kupić go tylko na stronie internetowej Dessi. Jego cena to 110 złotych, za opakowanie mieszczące 5g.

To must have przy makijażach okolicznościowych z odkrytym dekoltem, nałożony na ciało daje piękny efekt mokrej, zdrowej, dobrze nawilżonej skóry. Jest cudny! 

Jak Wam się podoba?


Komentarze

instagram @agatawelpa