Polecane posty

BORN PRETTY STORE: DWIE PARY SZTUCZNYCH RZĘS

Nie pokazywałam dawno nic ze sklepu Born Pretty Store, czas to zmienić! Jako wielbicielka sztucznych rzęs nie mogłam przejść obojętnie obok dwóch pięknych modeli, które zaraz Wam pokaże. Mam nadzieje, że i Wam się spodobają! A jakby nie wystarczyło, że są piękne... Wygodnie się je nosi i są niesamowicie tanie.

born pretty store sztuczne rzęsy


SZTUCZNE RZĘSY BORN PRETTY STORE


Lubicie sztuczne rzęsy? Od kiedy nauczyłam się je doklejać nie wyobrażam sobie makijażu bez nich. Na dzień wybieram delikatniejsze, nie tak gęste i długie rzęsy, czasami są to połówki. Za to na wieczór lubię zaszaleć. Kocham długie, pięknie podkręcone rzęsy, które całkowicie odmieniają i oko i makijaż.

Obie pary rzęs Born Pretty Store spełniają moje oczekiwania- mają cienki i elastyczny pasek na którym umocowane są włoski, dzięki czemu ładnie dopasowują się do oka, mają też ładne kształty, które podkreślają oko dając efekt wow.

born pretty store sztuczne rzęsy

born pretty store sztuczne rzęsy
born pretty store sztuczne rzęsy

Czarne rzęsy są bardzo mocno podkręcone. Długość włosków zmienia się- są krótsze w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku a dłuższe na środku. Rzęsy są spore, myślę, że na większość dziewczyn będą one za długie, za to dzięki ich budowie można przeciąć je na środku i stworzyć z nich połówki. Swoje rzęsy pozostawiłam pełne, obcięłam tylko dwie kępki z jednej strony bo moje oko było do nich za małe. 

Włoski z których zrobione są te rzęsy są bardzo dobrej jakości, są elastyczne, miękkie, ładnie się układają.  

Cena tych rzęs to 2,99$. Rzęsy dostępne są TU.
born pretty store sztuczne rzęsy
born pretty store sztuczne rzęsy

Drugie rzęsy zaskakują kolorem, są brązowe, nie będą więc pasować do każdego makijażu, ale na pewno pięknie urozmaicą brązowe, złote, beżowe smoky eye. Nigdy wcześniej nie miałam brązowych rzęs (w przeciwieństwie do różowych) więc są dla mnie taką trochę ciekawostką. 

Włoski w tych rzęsach są jeszcze delikatniejsze niż w czarnych, przez co jeszcze bardziej przypominają one włoski naturalne. Nie spodziewam się jednak naturalnych włosów w przypadku sztucznych rzęs z Chin. Te rzęsy są z kolei takie jak lubię najbardziej, rzadsze i krótsze bliżej wewnętrznego kącika oka i dłuższe, gęstsze, bardziej podkręcone w kąciku zewnętrznym. Idealnie nadają oku kształt kociego oka.

Cena brązowych rzęs to 5,98$ Rzęsy dostępne są TU.

born pretty store sztuczne rzęsy

born pretty store sztuczne rzęsyKomentarze

instagram @agatawelpa