Polecane posty

FIOLETOWA WIOSNA | #TUTORIAL

Makijaże w moim ulubionym fiolecie pojawiają się chyba najczęściej. Jednak nie umiem oprzeć się tym ślicznym odcieniom, jakby same mnie przywoływały. Dzisiaj postawiłam na fioletowe smoky urozmaicone różnymi odcieniami pięknie opalizujących pigmentów. Jeśli Wam się podoba koniecznie zaobserwujcie bloga, to na pewno zmobilizuje mnie do tworzenia więcej makijaży.

makijaż podkreślający zielone oczy


1. Chcę aby cały makijaż twarzy był lekko rozświetlony więc zaczynam to rozświetlanie już na poziomie bazy. Wybrałam bazę rozświetlającą Essence z limitowanej edycji Brit-Tea.

2. Ostatnio bardzo rumienią mi się policzki, aby zneutralizować ten efekt na zdjęciach użyłam zielonego korektora. Pisałam Wam o kolorowych korektorach kilka dni temu, znajdziecie ten post TUTAJ. Wybrałam mini-paletę kolorowych korektorów Kobo i dosłownie odrobinę zielonego nałożyłam na policzki.


3. Teraz czas na nałożenie podkładu, chcę aby wyglądał on możliwie najidealniej dlatego wybrałam sposób nakładania jaki podkład Inglot HD najbardziej lubi i nałożyłam go wklepując gąbeczką.

4. Konturowanie to kolejna mini paleta Kobo, tym razem z kolorami do kremowego konturowania twarzy. Mieszam dwa ciemniejsze kolory i wklepuje w zagłębienie pod kością policzkową.


5.  Cienie pod oczami przykryłam korektorem Make Up For Ever o lekko żółtym kolorze. Mój odcień to Y23.

6. I utrwalam korektor pudrem Inglot HD 503.


7. Cały makijaż twarzy utrwalam pudrem rozświetlającym Inglot HD 43. Jak widzicie używam pędzli Zoeva, ale... Nie są to pędzle Zoeva, ale "Zoeva z Aliexpress" o których więcej powiem Wam już niedługo. Pewnie już je widziałyście, ale nie widziałam za dużo ich recenzji w internecie dlatego postanowiłam dodać swoje trzy grosze.

8. Zaczynam makijaż oczu, na początek na całą powiekę ruchomą nałożyłam fioletową kredkę Zoeva Regency, roztarłam ją lekko palcem aby nie powstały plamy i wklepałam na nią fioletowy cień P2 Cosmetics Satin Lavender. To jeden z moich ulubionych odcieni fioletu, ale niestety w Hebe nie widziałam podobnego cienia...

9. Kolejny krok to roztarcie makijażu. Użyłam tu fioletowego, matowego cienia Inglot 325. Chciałam aby makijaż roztarty był także fioletem, tak, żeby był maksymalnie fioletowy.

10.  Na ruchomą powiekę wklepuje fioletowy pigment Inglot 73. 


11. Dodaje jeszcze dwa pigmenty- najpierw wklepuje niebieski Inglot 71, następnie na sam środek powieki zielony Inglot 17.

12. Dolna powieka to znów kredka Zoeva Regency, cień P2 Cosmetics. Bliżej wewnętrznego kącika oka dodaje turkusowy pigment Inglot 114. Dolną linię wodną także maluje kredką Zoeva.

13. Wewnętrzny kącik oka rozświetlam pigmentem Inglot 112. Tuszuje rzęsy i doklejam pasek sztucznych. Eyelinerem w pisaku maluje delikatną kreskę aby zminimalizować widoczność sztucznych rzęs.


14. Poprawiam wcześniejsze konturowanie na sucho- używam tradycyjnie już bronzera Inglot HD 505.

15. Dodaje też odrobinę różu, wygrzebałam z szuflady jeden z moich ulubionych róży Lily Lolo Ooh La La, przepiękny odcień.


16. Rozświetlam twarz używając rozświetlacza Melkior Winter Glow.

17. Na koniec usta maluje matową pomadką w płynie Inglot Matte HD 16.


B R W I: 
Pomada do brwi Inglot 11
Żel do brwi Loreal Brow Artist
Wosk do brwi Lily Lolo Eyebrow Duo Light

O C Z Y:
Kredka Zoeva Regency
Cień P2 Cosmetics Satin Lavender
Pigmenty Inglot 73, 112, 17, 71, 114
Cień Inglot 325
Eyeliner Catrice Zensability
Mascara Lovely
Rzęsy Ardell 118

T W A R Z:
Baza rozświetlająca Essence Brit-Tea
Podkład Inglot HD 73
Korektor Kobo zielony
Kobo mini kółeczko do konturowania
Korektor Make Up For Ever Ultra HD Y23
Puder Inglot HD 43
Puder Inglot HD 503
Bronzer Inglot HD 505
Róż Lily Lolo Ooh La La
Rozświetlacz Melkior Winter Glow

U S T A:
Pomadka w płynie Inglot Matte HD 16

makijaż podkreślający zielone oczy
makijaż podkreślający zielone oczy
makijaż podkreślający zielone oczy

makijaż podkreślający zielone oczy
makijaż podkreślający zielone oczy
makijaż podkreślający zielone oczymakijaż podkreślający zielone oczy
makijaż podkreślający zielone oczy


Komentarze

instagram @agatawelpa