wtorek, maja 10, 2016 0

INGLOT MASCARA DO BRWI -BROW SHAPING MASCARA

Widziałyście już najnowsze mascary do brwi Inglot? Dzięki nim uzyskacie ładnie podkreślone brwi i utrwalenie ułożenia włosków. Do uzyskania idealnego makijażu brwi potrzebna jest tylko mascara i skośny pędzelek, którym wygodnie będzie podkreślić dolną linię brwi.Mascary do brwi Inglot mają całkiem malutkie opakowania, mieszczą one 4ml kosmetyku. Ciężko na razie powiedzieć na ile starczą (jeżeli kiedyś je zużyje powiem Wam na jaki czas wystarczyły- jednak jak na pewno wiecie, kosmetyki kolorowe się używa a nie zużywa, także...). Jak na Inglot przystało- opakowanie jest eleganckie, minimalistyczne, czarne z białym logo marki.Szczoteczka tej mascary jest malutka, w przypadku makijażu brwi to bardzo dobrze, gdyby była większa trudniej byłoby zachować precyzje. Nabiera ona małą ilość produktu, właściwie idealną do wykonania makijażu brwi.MAKIJAŻ BRWI MASCARĄ INGLOT KROK PO KROKU:

1. Układam włoski z pomocą spiralki.
2. Nakładam na włoski mascarę Inglot Brow Shaping Mascara.
3. Skośnym pędzelkiem podkreślam dolną linię brwi.
4. Idealny makijaż brwi z pomocą jednego produktu gotowy!

* w tutorialu używam mascary nr. 2

Mascara dobrze utrwala ułożenie włosków praktycznie na cały dzień, mascara rozprowadzona pędzelkiem aby podkreślić dolną linię brwi także ładnie utrzymuje się na skórze. Dostępna jest w trzech kolorach. Pierwszy to kolor idealny dla blondynek, jasny, lekko beżowy. Dwójka to odcień dla szatynek, średni odcień brązu, który jest całkiem dobry, gdybym jednak miała się do czegoś przyczepić powiedziałabym, że mógłby być chłodniejszy. Ostatni kolor to odcień dla brunetek, najciemniejszy ze wszystkich, chłodny, ciemny brąz.

Bardzo spodobał mi się pomysł na tą mascarę, możemy tylko nią wykonać od początku do końca makijaż brwi, który będzie wyglądał dobrze a jednocześnie będzie bardzo trwały. To świetne rozwiązanie na co dzień kiedy nie chcemy za dużo bawić się z makijażem. 

Jak Wam się podoba makijaż brwi z mascarą Inglot?


Pamiętajcie o konkursie w którym możecie zgarnąć jeden z trzech zestawów kosmetyków:
Zapraszam także na mój Instagram:
www.instagram.com/agatawelpa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz