Polecane posty

URODZINOWE PREZENTY OD SEPHORA (SEPHORA BLACK)

sephora prezent urodzinowy black card

Kto nie kocha urodzin? Znajomi dzwonią z życzeniami, dostajemy prezenty i przez ten jeden dzień w roku czujemy się na prawdę wyjątkowo. Bardzo miłe w tym czasie są też drobne prezenty od firm, które lubimy i w których jesteśmy "stałymi klientami". Pokażę Wam dzisiaj co dla swoich klientek, tych z kartą Sephora Black przygotowała Sephora.


URODZINOWE PREZENTY OD SEPHORA (KARTA BLACK)


O prezentach urodzinowych od Sephory słyszałam od kiedy jakieś pięć- sześć lat temu założyłam u nich kartę stałego klienta, ale do tej pory jakoś Sephora nie specjalnie świętowała moje urodziny. Może przez to, że są w majówkę? Przyznaje, że kiedy chodziłam do szkoły też miało kto o nich pamiętał... Kiedy więc dostałam od firmy maila z kuponem do wykorzystania w drogerii stacjonarnej poszłam sprawdzić co tam ciekawego Sephora rozdaje. 
 
 
 

sephora prezent urodzinowy black card
sephora prezent urodzinowy black card

sephora prezent urodzinowy black card

Prezencik od Sephory jest na prawdę uroczy! Sam fakt, że firma dba w ten sposób o swoje klientki jest na tyle fajny, że pomyślałam, że dobrze będzie o tym napisać. A co się kryło w pudełeczku z napisem "Happy Birthday"? Elegancka paleta z logo Sephora w której mieszczą się dwa róże- pomarańczowy i różowy. Upominek słodki i praktyczny. 

sephora prezent urodzinowy black card

sephora prezent urodzinowy black card

Kto ma kartę Sephora Black? Dostałyście urodzinowy prezencik?

Komentarze

  1. Trzy lata pod rząd dostałam prezenty. 2014- kompaktowe opakowanie 5 błyszczyków; 2015- mini 3 cienie, 2016- dwa róże (takie jak u ciebie). Róże nie przypadły mi do gustu. Oddałam siostrze. Jestem ciekawa czy w tym roku coś dostanę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie dostałam nigdy od sephory prezentu na urodziny. Chociaż mam kartę black od dłuższego czasu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja różnież nigdy nie dostałam od Sephory prezentu urodzinowego. Douglas za to zawsze wyśle bon zniżkowy. Ogólnie wydaje mi się, że Douglas bardziej dba o klientów. Często dostaję od nich listy z próbkami, zaproszenia na makijaże, kupony zniżkowe, katalogi. Od Sephory - jeszcze mi się nie zdarzyło.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa