Cześć!
Cieszę się, że tu jesteś!
Nazywam się Agata Szczepaniak. Z wykształcenia jestem Charakteryzatorem. W 2011 roku obroniłam dyplom z Charakteryzacji Filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Na moim blogu znajdziesz wszystko, co dotyczy makijażu i pielęgnacji! A jeśli jakiegoś tematu nie znajdziesz... Napisz i zapytaj!

FACEBOOK

 • MAKIJAŻ
  Wykonuję makijaże okolicznościowe w Szczecinie i najbliższych okolicach. Zapraszam do zapisów! Więcej informacji na temat mojego doświadczenia, cennik
  Czytaj więcej
 • BEAUTY BLOG
  Od 2013 roku prowadzę bloga o makijażu. Znajdziesz tu recenzje kosmetyków, porady dotyczące makijażu i najnowsze triki. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!
  Czytaj więcej
 • KONTAKT
  Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, albo po prostu chcesz zapytać o coś związanego z makijażem napisz do mnie.
  Czytaj więcej

BARDZO PROSTY DZIENNY MAKIJAŻ- FIOLETOWE USTA | #TUTORIAL

makijaż tutorial

Bardzo prosty makijaż w którym na pierwszy plan wybijają się fioletowe usta i mocno podkreślone brwi. Rzadko w makijażu pomijam makijaż oczu, jednak tym razem pasowało mi to do ogólnego pomysłu na makijaż. Jeżeli spodobał Wam się, koniecznie obserwujcie bloga i piszcie co myślicie. Zapraszam:

B R W I:
Wosk do brwi Lily Lolo Eyebrow Duo Light
Kredka Sephora 05 Neutral Gray Brown
Pomada do brwi Inglot 11
Mascara do brwi Inglot 02

T W A R Z:
Baza pod makijaż Inglot HD Pink
Podkład Inglot HD 73
Korektor Urban Decay Naked Skin 01
Puder Inglot HD 503
Puder Inglot HD 43
Paleta do konturowania Kobo Face Stobing Palette

U S T A:
Pomadka w płynie Inglot Matte HD 19
Pomadka matowa Inglot 440

makijaż tutorial
makijaż tutorial
 makijaż tutorial