Polecane posty

ROSSMANN -49%: USTA (MAJ 2016)

promocja -49% rossmann

Ostatni już tydzień promocji w Rossmannie to usta i paznokcie. To tydzień na który czekałam i  mimo, że nie polecę Wam wielu różnorodnych produktów, mój ulubiony. To jest zawsze taki tydzień kiedy uzupełniam moją kolekcję o pewne kolejne matowe pomadki i szukam czegoś co mnie akurat zachwyci. Zaczynajmy. 


PROMOCJA -49% ROSSMANN: USTA


Zawsze kiedy są tego typu promocje uzupełniam moją kolekcję pomadek  matowych Bourjois Rouge Edition Velvet. Zwykle kiedy już zawędruje do Rossmanna ich ilość jest mocno ograniczona, nie planuje więc jaki kolor kupie. A jeżeli zostają tylko kolory, które już mam- zwyczajnie nie kupuje nic. Teraz do mojej mini listy życzeń doszły jeszcze Bourjois Souffle De Velvet, muszę jednak bliżej przyjrzeć się kolorom, a przy chaosie jaki zapanował ostatnio w Rossmannie nie jest to możliwe... 

Czy w Waszych Rossmannach także panuje taki chaos? Kobiety przekrzykują się, żądają pomocy od ekspedientek, które nie nadążają z dobieraniem kolorów kolejnym zainteresowanym Panią. Na dodatek prawie wszystkie kosmetyki są pootwierane. Na prawdę ciężko znaleźć coś w co ktoś inny nie wsadził jeszcze palucha. Istna masakra. Mimo, że lubię kosmetyki, lubię kupić coś taniej, to kiedy to widzę mam ochotę uciec jak najdalej.

promocja -49% rossmann
 promocja -49% rossmann
 promocja -49% rossmann

Ale wróćmy do promocji na kosmetyki do ust. Kosmetyki na które zwracam uwagę przy okazji tego typu promocji to konturówki. Ale tak na spokojnie, w trakcie promocji popatrzę po prostu co zostało po przejściu tornada, zobaczę czy coś mi się spodoba i może kupię. 

Co polecam na pewno: 

BOURJOIS ROUGE EDITION VELVET  czyli niezastąpione matowe pomadki Bourjois, które zna już chyba każdy. Jeżeli jeszcze ich nie znasz marsz do Rossmanna!

WIBO KONTURÓWKI DO UST w promocji -49% będą prawie za darmo a są na prawdę fajnej jakości i w bardzo, bardzo ładnych kolorach. Nie mam się do czego przyczepić, Wibo idzie do przodu z jakością jak burza.

BOURJOIS KONTURÓWKI DO UST kolejne konturówki, które lubię i których sama często używam. Ładne kolory, wykończenie i długi długi czas jaki utrzymują się na ustach bardzo mnie do nich przekonuje. 

promocja -49% rossmann
 promocja -49% rossmann
 promocja -49% rossmannKomentarze

instagram @agatawelpa