Polecane posty

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE | ZESTAW 10 OWALNYCH PĘDZLI

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STOREOwalne pędzle- szczotki to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Każdy chciałby je mieć, a skoro jest na nie popyt... Większość firm chcąc na tym skorzystać, dodaje je do swojej oferty. Pierwsze owalne pędzle, te oryginalne, były całkiem drogie, jednak z czasem i tańsze marki zaczęły pokazywać swoje "szczotki".OWALNE PĘDZLE


Pierwsze owalne pędzle jakie kupiłam to pędzle Glam Brush, pokazywałam już je na blogu. Tym razem sięgnęłam po większy komplet z Born Pretty Store. Mam tu dziesięć różnych pędzli- szczotek w różnych wielkościach i kształtach.

Szczotki mają wygodny uchwyt, rączkę, tą część za którą trzyma się pędzel. Widziałam, że bardzo podobny kształt, może nawet taki sam, ma teraz Inglot. Włosie szczotek Born Pretty Store jest bardzo miękkie, nie tak gęste jak w szczotkach Glam Brush, jednak tym, moim zdaniem, sprawniej nakłada się podkład. Pędzlom owalnym Glam Brush zdarza się podostawiać smugi, z tymi pędzlami mi się to nie zdarzyło.

Sporą wadą jest jednak to w jakim stanie pędzle do mnie dostarły- są całkowicie odkształcone. Wiem, że leciały z Chin, jednak można było nie kłaść na nich lodówki, może wtedy włosie pozostałoby w swoim pierwotnym kształcie. Same spójrzcie:

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE
OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE

Wiem, że nie są to olbrzymie wady, jednak lepiej czułabym się mając w rękach owalne pędzle, które zamówiłam zamiast tych wielokątnych. Pomijając ten problem, pędzlami pracuje mi się bardzo dobrze. Są tu pędzle mniejsze i większe, węższe i malutkie okrągłe. Można nimi wykonać cały makijaż łącznie w pomalowaniem ust- do tego służą właśnie te malutkie okrągłe pędzelki.

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE

Nie będę przekonywać do czego można użyć konkretnego pędzla. To jest właśnie piękne w owalnych pędzlach, że każdy z nich służy dokładnie do tego do czego potrzebuje go jego właścicielka. Nie mają określonego przeznaczenia, jeżeli uznasz, że wygodnie ci się nakłada róż najmniejszym z nich- rób to! To pędzle stworzone do malowania samej siebie. I to ich jedyne sprecyzowane przeznaczenie.

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE

OWALNE PĘDZLE BORN PRETTY STORE

Używacie owalnych pędzli szczotek? Ja bardzo je polubiłam i często używam kiedy chcę szybko zrobić makijaż. Pędzle z Born Pretty Store przypadły mi do gustu dzięki miękkiemu włosiu, przy okazji są całkiem tanie, za 10 pędzli płacimy na stronie 19,99$, co daje około 80 złotych. Z kodem BPSH10 dostaniecie 10% zniżki a przesyłka z Born Pretty Store zawsze jest darmowa.


Komentarze

instagram @agatawelpa