Polecane posty

NIVEA: KREM DO OCZYSZCZENIA TWARZY

NIVEA KREM DO OCZYSZCZENIA TWARZY

Kto choć raz nie używał słynnego kremu Nivea? Chyba każdy zna ten zapach i konsystencje. Jedni nie wyobrażają sobie zimy bez nakładania go grubą warstwą na usta, inni smarują nim uszczelki w samochodzie aby drzwi nie przymarzły, albo czyszczą nim buty. Mi zdarza się zmywać nim makijaż. Nie znam ani jednej osoby, która nie miałaby nigdy w rękach kremu Nivea. Może to ktoś z Was?


NIVEA KREM DO OCZYSZCZENIA TWARZY


Tym razem jednak nie o najsłynniejszym kremie a o innym kremie Nivea- kremie do oczyszczania twarzy. Pierwsza ważna sprawa to to, że krem ten mylnie postrzegany jest jako produkt, który ma zmywać makijaż i często pod tym kątem jest oceniany. To nie jest produkt do demakijażu, ale do oczyszczania twarzy po nim. 

NIVEA KREM DO OCZYSZCZENIA TWARZY


Co ma robić krem oczyszczający Nivea Creme Care:

  • oczyszczać skórę z zanieczyszczeń (nie z makijażu)
  • utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry
Krem z założenia przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich typów skóry. Nie przepadam za kosmetykami, które są "do wszystkiego" i "dla wszystkich", zwykle w rezultacie nie nadają się do niczego i moja przygoda z nimi szybko się kończy. 

Opakowanie kremu do oczyszczania twarzy to tubka, która ma pomóc wygodnie dozować produkt. Tubka jest miękka, możemy wycisnąć z niej taką ilość kremu jaką chcemy. Jego konsystencja jest kremowa (jak to w przypadku kremu), gęsta, przyjemnie się rozsmarowuje. I zapach! Dokładnie taki sam jak tego klasycznego, starego kremu Nivea.

NIVEA KREM DO OCZYSZCZENIA TWARZY

Najważniejsze jest tu jednak działanie. Krem ma pomóc usunąć z twarzy wszelkie zanieczyszczenia i utrzymać nawilżenie skóry. O ile nie jestem w stanie zweryfikować poziomu oczyszczenia mojej twarzy (zwykle myję twarz, po demakijażu olejkami więc skóra i tak jest już oczyszczona) to z nawilżenia nie jestem zadowolona wcale. Skóra po umyciu kremem Nivea jest ściągnięta i bardzo sucha. Producent zaleca naniesienie niewielkiej ilości kremu na zwilżoną skórę, delikatne wmasowanie go i spłukanie. I tak też robię, moim zdaniem ten krem nie robi nic.

NIVEA KREM DO OCZYSZCZENIA TWARZY

Może któraś z was używała tego kremu? Jak się sprawdził? Jeżeli trafiłyście tu szukając opinii, zastanawiając się nad zakupem, dla mnie to kompletny bubel. Dawno nie trafiłam na kosmetyk z którego byłabym aż tak niezadowolona.

Komentarze

instagram @agatawelpa