Polecane posty

PIXIE COSMETICS: KOREKTORY REVIVING UNDER EYE CONCEALER

PIXIE COSMETICS KOREKTORY REVIVING UNDER EYE CONCEALERKorektory pod oczy to coś co stale testuje, cały czas szukam ideałów, lubię odkrywać nowe. Mam całkiem sporą kolekcję, a wśród nich ulubieńców. Całkiem niedawno do mojej gromadki dołączyły cztery odcienie korektorów Pixie Cosmetics Reviving Under Eye Concealer. Pixie Cosmetics to Polska marka kosmetyków. Tym bardziej się cieszę, że mogę pokazać wam ich kosmetyki, przyjemnie chwali się swoich. 


PIXIE COSMETICS KOREKTORY REVIVING UNDER EYE CONCEALER


Korektory Pixie zamknięte są w wygodnym słoiczku. Opakowanie jest odkręcane i myślę, że całkiem szczelne, bardzo wygodne w codziennym używaniu. Łatwo można z niego nabrać korektor pędzelkiem, albo najprościej- palcem. 

PIXIE COSMETICS KOREKTORY REVIVING UNDER EYE CONCEALER
PIXIE COSMETICS KOREKTORY REVIVING UNDER EYE CONCEALER


PIXIE COSMETICS REVIVING UNDER EYE CONCEALER KOLORY


Dostępne są w czterech odcieniach- 00, 01, 02 oraz 03. Według mnie, wszystkie cztery są idealne dla naszych, polskich, odcieni skóry. 
  • Odcień 00 to najjaśniejszy ze wszystkich, porcelanowy kolor o nazwie Creme Brulee, odpowiedni dla bardzo jasnych karnacji. 
  • Kolejny kolor, 01, to Vanilla Cream, delikatny odcień beżu, świetny dla jasnych karnacji. 
  • 03, Sweet Almond, jest już odrobinkę ciemniejszy, na stronie Pixie znajdziecie informacje, że będzie dobry dla karnacji śniadej, według mnie nie jest aż tak ciemny, nadal jest to kolor odpowiedni dla jasnych karnacji. 
  • Ostatni, 04, Caramel Cream to kolor, który sprawdzi się w przypadku śniadej karnacji, albo opalonej jasnej karnacji. 
PIXIE COSMETICS KOREKTORY REVIVING UNDER EYE CONCEALER

Konsystencja korektora jest kremowa, lekka. Można osiągnąć nim całkiem dobre krycie, które możecie stopniować. Na przykład dodając krem pod oczy uzyskacie bardzo delikatne krycie- taki lekki krem koloryzujący, który pomoże zatuszować lekkie cienie pod oczami. Jedna warstwa korektora dale średnie krycie, jednak możecie też dołożyć drugą i uzyskać większe krycie. Korektor ładnie stapia się ze skórą i świetnie rozciera dając idealne przejście z podkładami. Trzeba jednak pamiętać o przypudrowaniu go, inaczej na sto procent znajdzie się we wszystkich zmarszczkach.

Z resztą same spójrzcie jak ładnie korektor Pixie wygląda pod oczami: Korektor Reviving Under Eye Concealer kupicie oczywiście na stronie internetowej Pixie Cosmetics. Jego cena to 48 zł.

Używałyście korektorów Pixie? Lubicie jakieś kosmetyki tej marki? 

Komentarze

instagram @agatawelpa