niedziela, lipca 31, 2016 0

ULUBIONE W LIPCU | KARI, ROSSMANN, SMASHBOX, BEAUTY BLENDER, URBAN DECAY

Kolejny miesiąc już prawie za nami, czas więc na moich ulubieńców. W lipcu nie przybyło dużo nowości, ale za to jakie! W ulubieńcach zobaczycie paletę, którą chciałam mieć już od bardzo dawna i nie myliłam się, jest idealna. I kilka fajnych gadżetów. Zapraszam, może znajdziecie coś co was zainteresuje.


Tak jak ostatnio, będzie to pięć produktów, rzeczy, które najbardziej cieszyły mnie w ostatnim miesiącu. Jeśli jesteście ciekawe, zapraszam na pierwszych ulubieńców, czyli Top 5 produktów Czerwca. A teraz przechodzimy do ulubionych w lipcu:

1. BEAUTY BLENDER- GĄBECZKA DO MAKIJAŻU

Podobnie jak w zeszłym miesiącu, zastanawiam się, jak ja do tej pory żyłam bez tej gąbki?! Jak to możliwe, że myślałam, że gąbeczka Ebelin jest do niej choć odrobinę podobna. Ok, nie miałam porównania, a skoro teraz już mam powiem wam, że gąbeczka Beauty Blender to rzeczywiście coś "wow!", Ebelin to także dobra gąbka do makijażu, jednak miękkością nie dorównuje pierwowzorowi. Jestem w niej zakochana.

2. KARI- OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Uwielbiam dodatki, często noszę wymyślne opaski (jak te z kocimi uszami, albo złotymi listkami, albo z kwiatami, które noszę normalnie na co dzień), nie mogłam więc przejść obojętnie obok tych pięknych okularów! Są biała, kwiatki na nich są przykręcone, piękne! A na dodatek mają lekko koci kształt. Czego chcieć więcej?


3. SMASHBOX- BAZA WATER PRIMER PHOTO FINISH

Baza w mgiełce? Myślałam, że to niemożliwe, ale Smashbox udowodnił, że się myliłam. Baza Water Primer Photo Finish działa dokładnie tak samo jak "tradycyjna" baza- nawilża skórę, przedłuża trwałość makijażu, lekko rozświetla. Używam jej ciągle! A na dodatek można nią odświeżyć makijaż w ciągu dnia, dobry patent na upały. 

4. URBAN DECAY- PALETA CIENI ELECTRIC

Paleta dla maniaczki tęczowych makijaży? No właśnie, nie ma chyba nic lepszego niż Electric. Pigmentacja jest idealna, z resztą w opisie pisze, że to "sprasowane pigmenty". Kolory są na powiece dokładnie takie jak w palecie, można je dodatkowo podbić białą bazą. No i trwałość- świetne. Ideał!


5. ROSSMANN FOR YOUR BEAUTY- PODKŁADKA DO MYCIA PĘDZLI 

Ostatni, ale nie najmniej ważny ulubieniec to podkładka do mycia pędzli z Rossmanna. Jej recenzje mogłyście przeczytać na początku tygodnia. Co tu pisać więcej? Bardzo ułatwia życie, kiedy mam do umycia miliard pędzli. 

Macie swoich ulubieńców ostatniego miesiąca? Może też spodobało się wam coś z moich?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz