Polecane posty

NEUTRALNE PALETY CIENI- IDEALNE NA CO DZIEŃ

 NEUTRALNE PALETY CIENINa blogu najczęściej pokazuje makijaże w mocnych kolorach, często w zaskakujących zestawieniach, jednak to nie znaczy, że brązy i beże są mi całkiem obce. Często pojawiają się pytania o palety na dzień, które polecam, i w odpowiedzi na nie powstał dzisiejszy post. Pokażę palety, których najczęściej używam na co dzień. Większość jest w neutralnych kolorach, które świetnie sprawdzą się w przypadku każdej tęczówki.NEUTRALNE PALETY CIENI


W pierwszym Niezbędniku wśród niezbędnych kosmetyków wymieniłam paletę cieni. A nie jest to może tyle przymus mieć jakieś cienie, co "dobrze by było" mieć i spróbować od czasu do czasu coś zmalować. Przygotowując ten post wybrałam aż siedem palet brązów, które mogą się wam spodobać.

 NEUTRALNE PALETY CIENI
 NEUTRALNE PALETY CIENI
 NEUTRALNE PALETY CIENI
 

1. THE BALM NUDE TUDE


Najdroższa paleta z tego zestawienia. Znajdziecie w niej cienie perłowe, matowe oraz z drobinkami w ciepłej tonacji. Są tu właściwie wszystkie kolory potrzebne do wykonania makijażu dziennego i wieczorowego- mamy perłową biel, dwa odcienie różu, złoto, brązy do blendowania, czerń oraz... najpiękniejszy odcień bordo, który pięknie będzie wyglądał zarówno na oczach piwnych, zielonych i niebieskich. Cena palety to około 130 złotych, a mamy tu 12 cieni.

 NEUTRALNE PALETY CIENI
 NEUTRALNE PALETY CIENI


2. WIBO NEUTRAL EYESHADOW PALETTE


W tej palecie jest wszystko czego potrzeba- cienie w chłodnych i ciepłych odzieniach, świetny matowy beż i fajna, głęboka czerń. Cienie są słabiej napigmentowane niż w palecie The Balm, ale nadal dobrze, a jej cena to tylko 20 złotych (15 cieni). Jakość moim zdaniem jest zbliżona do uwielbianych palet Sleek. Warto sięgnąć po tą paletę, każda tęczówka znajdzie tu coś dla siebie.

  NEUTRALNE PALETY CIENI
 

3. KOBO NUDE


Bardzo dobrej jakości, tanią paletę znajdziemy także w Drogeriach Natura. Paleta Kobo Nude kosztuje około 25 zł, a mamy w niej pięć świetnych cieni w odcieniach beżu i delikatnych brązów. Paleta jest idealna do delikatnego makijażu dziennego, ale do przeistoczenia go w wieczorowy wystarczy nam jedynie... czarna kredka. Cienie są mocno napigmentowane i bajecznie się rozcierają. Będą wyglądały dobrze przy każdej tęczówce.

 NEUTRALNE PALETY CIENI


4. FREEDOM  SECRET ROSE


Moja ulubiona z tanich palet! Znajdziecie tu chłodne odcienie różu, szarości, jasne brązy. Wszystkie cienie utrzymane w chłodnej, różanej kolorystyce. Pięknie sprawdza się przy zielonych oczach, chociaż i brązowe będą dobrze wyglądać w takich odcieniach. Raczej nie sprawdzi się u niebieskookich. Cena palety to około 20 złotych.

 NEUTRALNE PALETY CIENI

5. ESSENCE NUDES


Bardzo delikatna, codzienna paleta. Jest tu tylko jeden ciemniejszy brąz. Fajna szczególnie dla młodszych dziewczyn, które nie mogą mocniej malować się do szkoły czy na studia, ale także dla starszych, które lubią po prostu delikatniejsze makijaże. Cienie są lekko połyskujące, satynowe. Paleta kosztuje około 15 złotych.

 NEUTRALNE PALETY CIENI


6. MAYBELLINE THE NUDES


Świeżo dostępna w Polsce paleta Maybelline to prawdziwy hit dla fanek makijażu. Paleta kosztuje około 40 złotych, mamy tu 12 bardzo dobrej jakości cieni w różnych odcieniach beży, brązów, złota. I oczywiście mocny, matowy czarny cień. Jakość cieni wykracza poza to czego spodziewam się po drogeryjnych cieniach i już nie mogę doczekać się aż do Polski dotrą inne wersje tej palety.

 NEUTRALNE PALETY CIENI


7. INGLOT FREEDOM SYSTEM


Nie mogło zabraknąć tu opcji "Freedom System" od Inglota. To świetny pomysł dla dziewczyn, które chcą zainwestować w dobrej jakości cienie, ale chcą uniknąć cieni nietrafionych, które zdarzają się w każdej gotowej palecie. Cena jednego wkładu to 15 złotych, dodatkowo musimy doliczyć cenę palety (na 3, 5, 10, 20, albo nawet 40 cieni).

 NEUTRALNE PALETY CIENI NEUTRALNE PALETY CIENI

Macie swoje ulubione brązowe palety? Jak podobają wam się moje propozycje, może używałyście którejś z tych palet? 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa