Polecane posty

BABY GLOW | ROZŚWIETLACZ NABLA

baby glow rozświetlacz nablaJestem sroką. Jak inaczej wytłumaczyć to, że nie potrafię przejść obojętnie obok kolejnych błyskotek. Ta o której dzisiaj opowiem pociągała mnie już od dłuższego czasu. Od kiedy tylko pojawiła się w zasięgu mojego wzroku wiedziałam, że prędzej czy później ją kupię. Stanęło na "prędzej" i teraz moje policzki błyszczą blaskiem "Baby Glow".NABLA BABY GLOW


Mało jeszcze słyszy się o marce Nabla, to włoska marka a u nas dostępna jest już w kilku drogeriach internetowych. Po przetestowaniu jednego produktu nie powiem o niej za wiele, jednak rozświetlacz Baby Glow zachęcił mnie do sprawdzenia kolejnych ich kosmetyków. Przy zakupie róży, rozświetlaczy i bronzerów możemy wybierać spośród dwóch opcji: kupujemy produkt z malutką puderniczką, albo w formie wkładu do palety. Wybrałam rozświetlacz bez puderniczki-mam jeszcze sporo miejsca w mojej Flexi Palette od Inglota.

Wkład przychodzi w kartonikowym opakowaniu, szczelnie zamknięty w przezroczystej osłonce. Kolor widać przez "okienko". Na opakowaniu są wszystkie informacje o składzie i producencie. Rozświetlacz ma wytłoczoną nazwę firmy oraz taki "sweterkowy" wzór.

baby glow rozświetlacz nabla

baby glow rozświetlacz nabla
baby glow rozświetlacz nabla

Rozświetlacz Baby Glow ma bardzo intensywny zapach, dawno nie spotkałam się z tak mocnym zapachem produktów prasowanych. Nie przeszkadza mi on i zaraz po nałożeniu na skórę praktycznie przestaje być wyczuwalny jednak zaskoczył mnie. Konsystencja rozświetlacza, mimo, że to kosmetyk prasowany jest miękka, jakby mokra i kremowa. Nie ma w nim drobinek, po nałożeniu na skórze pozostaje tylko tafla zdrowego rozświetlenia. 

Na skórze wygląda perfekcyjnie, dobrze nakładać go okrężnymi ruchami małym pędzlem aby ładnie roztarł się z innymi, wcześniej nałożonymi kosmetykami. Ma szampański odcień, neutralny, nie wpada za mocno w złote, ciepłe tony, ani w chłodne.

baby glow rozświetlacz nabla

baby glow rozświetlacz nabla

Jakość rozświetlacza jest na bardzo wysokim poziomie. Nałożony pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień, nie ma w sobie drobinek, które mogłyby migrować po twarzy więc blask jest cały czas tam gdzie powinien być. Same spójrzcie jak wygląda na swatchu (na twarzy pokażę go w kolejnych makijażach): 

baby glow rozświetlacz nabla

Cena rozświetlacza: 45 zł (wkład)/ 56 zł (puderniczka)
Gdzie go znajdziecie: MintiShop / E-Kobieca
Rozświetlacz Nabla to produkt przy którego produkcji nie ucierpiało żadne zwierze. Kosmetyk w 100% wegański.


I jak się podoba? Na mnie rozświetlacz Nabla zrobił bardzo pozytywne wrażenie i chętnie sprawdzę ich cienie i bronzery.

 

 

 

Komentarze

instagram @agatawelpa