Polecane posty

FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ | #TUTORIAL

makijaż fioletowo turkusowy z kreską


W zeszłym tygodniu pokazywałam Wam → morsko-zielone Smokey Eye. Dziś mam dla Was tutorial turkusowo fioletowego makijażu z wyciągniętą czarną kreską. Uwielbiam długie kreski! Mimo, że mam opadającą powiekę na której namalowanie takiej kreski jest dość problematyczne. Jednak dla chcącego nic trudnego, jestem pewna, że jeśli i Wy macie opadającą powiekę i małą powiekę ruchomą jesteście w stanie namalować taką kreskę. Czasami potrzeba po prostu kilku prób. 

FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ

Mój sposób na kreskę to malowanie jej jako przedłużenie dolnej linii rzęs, ale nie ciągnięcie jej bardzo w górę. Zamiast tego wyciągam ją na zewnątrz. Taka kreska pięknie wydłuża oczy i zagęszcza linię rzęs. 

Kolory, które wybrałam do makijażu to fiolet, uznany przez instytut Pantone za kolor roku 2018, oraz piękny turkus. Cienie nałożony jeden na drugi pięknie się ze sobą łączą i dają efekt płynnego przejścia kolorów. Na środku powieki mamy czysty turkus, ale pomiędzy nim a fioletem widać jeszcze ciemniejszy odcień niebieskiego, który sprawia, że makijaż jest spójny i ciekawszy.Kosmetyki, których użyłam: 

BRWI
Golden Rose kredka do brwi 107
Inglot pomada 11
Golden Rose żel do brwi

OCZY
Tune Cosmetics The (D)-dur
Morphe Picasso Palette
Makeup Addiction Flaming Love
Sephora Glitter Guard
Inglot pigment 112, 114
Sigma eyeliner
Inglot Kohl Pencil 05

TWARZ
Smashbox Photo Finish Foundation Primer Radiance
Estee Lauder Double Wear
Make Up For Ever Full Cover
Golden Rose puder transparentny
Kat Von D Shade + Light
MySecret Glow Effect Moondust

USTA
Inglot konturówka 318
Nabla Vanilla QueenFIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ
FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ
 FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ
 FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ
 FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ
 FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ
 FIOLETOWO TURKUSOWY MAKIJAŻ Z KRESKĄ

Możecie zrobić podobny makijaż z kolorami, które lubicie. Równie pięknie będzie wyglądała kreska w towarzystwie neutralnych odcieni brązu i akcentem jaśniejszego, kolorowego cienia na środku powieki. 

Lubicie makijaże z kreską?

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa