Polecane posty

KAVAI | NOWE MODELE PĘDZLI: K28, K60, K94Kilka dni temu trafiły do mnie nowe modele pędzli Kavai. O tych pędzlach już opowiadałam Wam na blogu,- jeśli nie pamiętacie, odsyłam Was do ➥recenzji pędzli Kavai, w której mocno się nimi zachwycałam. Dzisiaj pokażę Wam trzy pędzle, które są najnowszymi dziećmi tej polskiej marki i jeszcze cztery, które w ofercie są już dłużej, ale ja poznałam je dopiero teraz.


PĘDZLE KAVAI


Kavai to polska marka oferująca wysokiej jakości pędzle do makijażu. Kilku modeli używam już od ładnych paru miesięcy a one wciąż wyglądają jak nowe.Ich włosie po każdym myciu wraca do swojego kształtu, nie wypada i nadal jest tak samo miękkie. Tak samo dobrze "trzymają się" trzonki- nadal wyglądają jak świeżo wyjęte z opakowania, nie odpryskuje z nich lakier, napisy z logo i numerami pędzli cały czas wyglądają idealnie. Jeśli nadal szukacie czegoś na Świąteczny prezent, śmiało możecie skompletować podstawowy zestaw z pędzli Kavai (z resztą polecałam Wam już te pędzle we wpisie o prezentach, które mogliście kupić taniej korzystając z Black Friday & Cyber Monday).PĘDZLE KAVAI K28, K94, K60 (NOWOŚCI)


Dzisiaj pokażę Wam trzy nowe modele przeli: jeden do makijażu twarzy i dwa do oczu. Pędzel do twarzy to K28 (29,90 PLN). To model o grubym, solidnym trzonku i miękkim, długim włosiu. Pędzel ma bardzo długie włosie, które jest niezwykle miłe w dotyku. Pod nawet delikatnym naciskiem, włosie ugina się więc pędzel nie nadaje się do nakładania pudru tak jak ja lubię- ruchem wciskającym. U mnie świetnie sprawdza się za to do omiatania już utrwalonego makijażu pudrem rozświetlającym, albo do aplikacji rozświetlacza. Najpierw nakładam rozświetlacz na szczyty kości policzkowych bardziej zbitym pędzlem, a następnie omiatam pędzlem K28 uzyskując pięknie rozproszone rozświetlenie, które dzięki niemu wygląda bardziej naturalnie.

Dwa pozostałe to pędzle do cieni. Pierwszy model, K94 (18 PLN), idealnie nadaje się do nakładania cieni na ruchomą powiekę. To płatki pędzel o lekko zaokrąglonym kształcie, który dobrze dopasowuje się do naturalnego kształtu oka. Włosie jest miękkie, elastyczne i nie kłuje delikatnej powieki. Drugi pędzel to K60 (19,50 PLN). Pędzel o długim włosiu, który przepięknie rozblendowuje nałożone cienie, ale sprawdzi się też do nakładania rozświetlacza na szczyty kości policzkowych. Jego włosie jest długie (około 2 cm.) i ułożone w rozciapierzony kształt, o okrągłym przekroju z lekkim szpicem na środku. Wszystkie trzy nowości przypadły mi do gusty i cały czas są przeze mnie używane.
INNE PĘDZLE KAVAI


Na koniec chciałam pokazać Wam jeszcze cztery pędzle Kavai, które ostatnio testowałam. Ich jakość jest dokładnie tak samo dobra jak wcześniejszych modeli, które Wam pokazywałam, a kształty są na tyle przydatne, że postanowiłam i je Wam przedstawić.


K93 (18,00 PLN)


Spłaszczony pędzel o krótkim, zbitym włosiu idealny do podkreślania brwi. Sprawdzi się szczególnie dobrze osobom, które lubią malować brwi cieniami.


K64 (18,00 PLN)


Malutka kuleczka idealna do rozświetlania wewnętrznego kącika oka i precyzyjnego nakładania cieni w trudno dostępne miejsca. Świetnie sprawdza się też do nakładania cieni na dolną powiekę. 


K63 (18,00 PLN)


Odrobinę większa kuleczka, o bardziej zbitym włosiu. Sprawdzi się do nakładania cieni na dolną powiekę.


K81 (18,00 PLN)


Mały pędzel o dłuższym włosiu do precyzyjnego blendowania cieni. Sprawdzi się do blendowania sąsiadujących cieni żeby uzyskać ładne przejście, rozcieraniu cieni bliżej wewnętrznego kącika oka i na dolnej powiece.


Pędzle Kavai to bardzo wysokiej jakości pędzle w przystępnych cenach. Powiedziałabym nawet, że ich ceny są za niskie w stosunku do jakości. W ofercie marki znajdziecie najróżniejsze modele pędzli do twarzy i oczu, niektóre z nich są dokładnie takie same jak najpopularniejsze pędzle Zoeva czy Sigma. A skoro jakość jest taka sama: po co przepłacać?

Znacie już pędzle Kavai? Jakie są Wasze ulubione?

 

 


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa