Polecane posty

NAJMOCNIEJ KRYJĄCY PODKŁAD ŚWIATA | JAK QUEBONAFIDE UKRYWA TATUAŻE?
Od kilku tygodni olbrzymie zainteresowanie wzbudza nagła przemiana Quebonafide, który promując swoją najnowszą płytę postawił na zupełnie nowy wizerunek. Mnie ta metamorfoza zainteresowała głównie ze względu na jego... makijaż.JAKIM PODKŁADEM ZAKRYJEMY TATUAŻE?Tak, tak. Makijaż. Trzeba przyznać, że promując swoją nową płytę Quebonafide nie wychodzi z roli. Obserwowanie jego nowego wizerunku jest jak podróż w czasie do roku 2001. Zniknęły kolorowe włosy, modne dresy, a nawet (co wydawało się niemożliwe) charakterystyczne tatuaże. Quebo do tej pory ani razu nie został przyłapany bez makijażu, a wzory na jego ciele jakby zniknęły. Co może dać taki efekt? Pewne jest, że w tak krótkim czasie nie usunął wszystkich tatuaży, a więc jakiego podkładu używa?

Myślę, że wiele osób zastanawia się jaki podkład może sprawdzić się do ukrywania tatuaży, nie tylko na twarzy, ale i na całym ciele. Mam kilka typów, ale tylko jeden wydaje się szczególnie prawdopodobny. Jestescie ciekawe co to takiego, a może juz się domyślacie? 

O perfekcyjne ukrycie tatuaży możemy podejrzewać rożnego rodzaju kamuflaże np. Kryolan. Jest to opcja droższa (chociaż podejrzewam, że dla Quebonafide to żaden problem), wodoodporna, ale przede wszystkim bardzo skuteczna. Makijażysta Quebo mógł użyć kamuflaży Kryolan, Malu Wilz, Maqpro a dodatkowo wspierać się mocno kryjącymi podkładami (jak Kat Von D czy Smashbox Studio Skin) oraz pudrami, ale w obu przypadkach taki makijaż byłby ciężki i w moim odczuciu widoczny mocniej, niż to co możemy obserwować na zdjęciach i filmach z Quebo.


DERMACOL: NAJMOCNIEJ KRYJĄCY PODKŁAD ŚWIATA? 


Co więc obstawiam? Myślę, że makijażysta zajmujący się aktualnym wizerunkiem Quebo postawił na stare, sprawdzone sposoby. Już kiedyś do ukrycia tatuaży Zombie Boya użyty został podkład marki Dermacol i myślę, że tu zastosowano dokładnie to samo rozwiązanie.

Podkład Dermacol jest niesamowicie mocno napigmentowany, dobrze się rozprowadza, a jednocześnie zastyga na skórze i jest wodoodporny. Dzięki temu spokojnie przetrwa wizytę w studiu nagrań (DD TVN) czy morsowanie, a dobrze zabezpieczony będzie odporny na pocieranie np. przy przebieraniu się. Jednocześnie to podkład, który nałożony w małej ilości świetnie stapia się że skóra i wygląda naturalnie. Utrwalony pudrem i fixerem (np. Kryolan lub Urban Decay Ale Nighter) jest nie do zdarcia. Spójrzcie jak pięknie ukrywa tatuaże, skóra wygląda jakby nigdy nie było na niej żadnych ozdób.

Podkład Dermacol Make-Up Cover ma jeszcze jedną zaletę: jest bardzo tani. Dlatego będzie najbardziej ekonomicznym wyborem, jeśli chcecie przykryć tatuaże na całym ciele. Tubka o pojemności 30 g kosztuje około 25 złotych. Do wyboru jest też mnóstwo kolorów, obecnie jest to 16 odcieni.


INNE PODKŁADY, KTÓRE PORADZĄ SOBIE Z UKRYCIEM TATUAŻY: 


1. Vichy Dermablend
2. Loreal Total Cover
3. Smashbox Studio Skin Full Coverage
Oczywiście na kosmetycznym rynku mamy o wiele więcej dobrze kryjących podkładów, które poradziłyby sobie z ukryciem tatuaży, ale podkład Dermacol wydaje się najbardziej oczywistym wyborem. To podkład, który wśród wizażystów długo nazywany był Photoshopem w butelce. Sama nadal sięgam po niego w nagłych przypadkach.

Jakie są Wasze ulubione mocno kryjące podkłady?
Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa