Polecane posty

BEGLOSSY "NO MORE DIET!"

 


 

Ze sporym opóźnieniem (znów!) pokazuję Wam zawartość pudełka beGlossy No More Diet! Nie wiem jak to się dzieje, że te godziny i dni pędzą tak szybko, ale przez to z niczym nie nadążam. Przed Wami przegląd

 

 

AVON GLIMMERSTICK

Kredki Avon dostępne są w 24 kolorach. Podobno to bestseller w Avon, dlatego zdecydowanie warto przetestować i sprawdzić czy warto. Moja kredka jest czarna. 

 
 

TOŁPA PURE TRENDS HEALTHY LOOK

Pianka do mycia twarzy łagodnie oczyszczająca i odświeżająca. Ma usuwać makijaż (nawet wodoodporny). Dzięki zawartości kwasu fitowego delikatnie złuszcza i stymuluje odnowę skóry, aby wydobyć jej naturalny blask. 

 

SORAYA PLANTE BALSAM DO UST

Kolejny produkt to balsam do ust Soraya z masłem shea, olejem konopnym. Balsam ma regenerować usta, zapobiegać ich wysychaniu, wygładza i zmiękcza .  

 

ARTISHOQ SZAMPON

Szampon Artishoq, a raczej "kremowa kąpiel do włosów wymagających nawilżenia" ma rewitalizować uszkodzenia włosów i sprawić, że będą mniej łamliwe. Szampon regeneruje i nawilża włosy przywracając im połysk. Włosy już po pierwszym użyciu mają być gładsze, miękkie i lepiej odżywione. 

 

VITA LIBERATA TANNING MIST TINTED MEDIUM 

Ostatni produkt to mgiełka samoopalająca Vita Liberata. Mgiełka nadaje skórze naturalnie wyglądającą opaleniznę i błyskawicznie wysycha. Efekt jaki uzyskamy można stopniować dodając kolejne warstwy mgiełki. 
W pudełku znalazła się też paczka cukierków Verbena. 


Co spodobało się Wam najbardziej? 


 

 
Komentarze

instagram @agatawelpa