Polecane posty

Sklep z kosmetykami premium

 


 

Sklep z kosmetykami premium

Sklep Lemoné to sklep z kosmetykami premium, dermokosmetykami i suplementami diety działający przy Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Club Lemoné. 
 

Jest to miejsce, w którym klienci mają dostęp nie tylko do produktów najlepszych światowych marek, ale także do wiedzy o działaniu kosmetyków, o substancjach aktywnych w nich zawartych oraz do informacji o najnowocześniejszych technologiach.

Oferowane w sklepie Lemoné kosmetyki i suplementy zostały starannie wyselekcjonowane przez zespół Kliniki medycyny estetycznej Beauty Club Lemoné pod kątem skuteczności działania, dobrego składu i naturalnego pochodzenia.

W tym wyjątkowym sklepie internetowym z kosmetykami specjaliści dzielą się także swoją wiedzą i służą fachową poradą w kwestii indywidualnego doboru produktów - z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klientów.

Każdy klient sklepu Lemoné może się z nami skontaktować telefonicznie, za pomocą maila lub czatu. Z ogromną przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry, włosów, suplementów diety i wyrobów medycznych.

Najlepsze kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry

Znajdujące się w ofercie sklepu kosmetyki zostały wybrane przez nas z wielką starannością i dbałością tak, by spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Jednocześnie, wypracowane ze względu na długoletnią współpracę z dostawcami dermokosmetyków i suplementów atrakcyjne warunki sprzedaży, pozwalają nam skutecznie konkurować na rynku.

Gwarantujemy nawet o 15%-25% korzystniejsze zakupy dermokosmetyków, suplementów oraz artykułów medycznych w porównaniu do tradycyjnych punktów sprzedaży.

Łatwe zakupy kosmetyków wiodących profesjonalnych marek

Zakupy w naszym sklepie internetowym z kosmetykami znacząco ułatwiają liczne kategorie, po których mogą Państwo sortować produkty. Poza najpopularniejszymi typu - "obszar pielęgnacji", czy "zastosowanie kosmetyku" dostępne są także kategorie dotyczące składników preparatów - "kosmetyk nie zawiera" czy kraju pochodzenia - "kosmetyki orientalne", "dobre z Polski".

W naszym sklepie z kosmetykami online nie zabrakło także kosmetyków kolorowych (kategoria "make-up") oraz produktów z kategorii "Beauty i SPA". Oddzielną zakładkę mają także preparaty dla mężczyzn.

Poznaj kosmetyki premium

W ofercie naszego sklepu z kosmetykami premium jest cała gama marek dostępnych wyłącznie w klinikach medycy estetycznej, które stosowane są podczas tego rodzaju zabiegów i rekomendowane do pielęgnacji pozabiegowej. Poza najwyższej jakości kosmetykami, w ofercie sklepu internetowego posiadamy także najlepsze suplementy uznanych światowych firm. 

Wśród rekomendowanych przez nas producentów znajdują się między innymi: ALTERNA, Be Ceuticals, Cell Fusion, DERMAQUEST, Dottore, Dr. Enzmann, Ella Bache, ENVIRON, Forlle'd, Ilua, Vivacy, Medik8, Neauvia, OBAGI Medical, Qmed, SOLGAR, Thalgo, Viridian.

 

 * Artykuł sponsorowany

Komentarze

instagram @agatawelpa