Polecane posty

HUDA BEAUTY RESTING BOSS FACE

Większość kosmetyków Huda Beauty z miejsca staje się hitami. Przez to większość z nas z niecierpliwością czeka na premiery kolejnych, chcąc jak najszybciej je przetestować. Kiedy skończył mi się utrwalacz do makijażu, od razu wiedziałam, że sięgnę po nowy spray od Hudy. Miałam okazję przetestować go podczas największych upałów. Czy utrwalony nim makijaż przetrwał temperaturę ponad 40 stopni?  

HUDA BEAUTY
Chodzą słuchy, że tworząc swój utrwalacz, Huda Kattan inspirowała się technikami makijażu Drag Queen, które do utrwalania swoich przerysowanych makijaży latami używały lakieru do włosów. Nie pochwalam utrwalania makijażu w ten sposób, chociaż słyszałam, że do tej pory niektórzy wizażyści tak robią (Klientki zwykle nie są tym zachwycone). Huda nie wykorzystała w stu procentach formuły lakieru do włosów, ale niektóre składniki, które mocno utrwalają, a nie są szkodliwe nakładane na twarz. Są to zmiękczające, wygładzające i utrwalające polimery, które znajdziemy właśnie w lakierach do włosów.HUDA BEAUTY RESTING BOSS FACE Utrwalacz Huda Beauty zamknięty jest z buteleczce z atomizerem, która mieści 100ml produktu. Za taką pojemność zapłacimy w Sephorze 135 złotych. Marka Huda Beauty nie wchodzi na promocje -20%, ale możecie kupić utrwalacz 10% taniej, korzystając ze zniżki za punkty zbierane na karcie Sephora. Samo opakowanie wygląda ładnie, jest czarne, z logo Huda Beauty. Eleganckie i minimalistyczne. Utrwalacz kupujemy opakowany dodatkowo w kartonik.

Huda Beauty Resting Boss Face ma wygodny atomizer, który dozuje odpowiednią porcję produktu. Aby utrwalić cały makijaż twarzy wystarczą 3-4 "psiknięcia". No, może maksymalnie 5. Atomizer tworzy mgiełkę z produktu, która delikatnie osiada na twarzy. Nie czujemy mokrej warstwy, jak np. w przypadku rozświetlających mgiełek Bielenda czy sprayu ABH Dewy Set. Utrwalacz tworzy na twarzy warstwę, która sprawia, że makijaż staje się odporny na ścieranie i działanie wody. Jakby chroni go przed otoczeniem. Po zaschnięciu na skórze staje się całkowicie matowy i utrzymuje matowe wykończenie przez cały dzień.
Obecnie to mój ulubiony utrwalacz makijażu. Przez lata to zaszczytne miejsce zajmował utrwalacz Kryolan. Makijaż utrwalony sprayem Huda Beauty jest trwalszy, rzeczywiście staje się wodoodporny i w niezmienionym stanie przetrwał nawet największe upały. Mimo, że żar wręcz lał się z nieba mój makijaż i tak pozostawał na swoim miejscu. Takie same informacje dostaję od Klientek, na których też używam teraz tego produktu. Jedynym "minusem", a właściwie bardziej dyskomfortem, który się pojawia, jest lekkie ściągnięcie twarzy zaraz po użyciu tego utrwalacza. Ale ten efekt pojawia się także przy stosowaniu utrwalacza Kryolan i szybko znika.

Utrwalacz sprawdza się przy każdym typie cery. Przedłuża trwałość makijażu na cerach suchych, a także sprawia, że posiadaczki cer tłustych i mieszanych nie muszą martwić się, że makijaż spłynie lub zacznie się świecić.

Nie jest to produkt do używania na co dzień, polecam stosować go tylko na większe wyjścia lub kiedy w trakcie wielkich upałów, mimo wszystko potrzebujecie wyglądać idealnie. Tego typu produkt tworzy na skórze powłokę, która chroni makijaż przed zniszczeniem, nie może więc ona swobodnie oddychać, a na co dzień zdecydowanie powinnyśmy jej na to pozwolić.

Jakie są Wasze ulubione utrwalacze?Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa