Polecane posty

NYX THE BROW GLUE | BRWI JAK PO LAMINACJI

 


Kto próbował już laminacji brwi? To jeden z najciekawszych trendów już od kilku miesięcy. Przyznaje, że sama jeszcze nigdy nie robiłam laminacji brwi, ale w wielu przypadkach efekt bardzo mi się podoba. Bardzo podobną stylizację uzyskamy układając brwi na mydło albo używając produktu, który pokażę Wam dzisiaj. 

 

NYX The Brow Glue to... Klej do brwi. Ok, nie jest to klej, ale super mocny żel do brwi, jednak trzeba przyznać, że nazwa jest bardzo trafiona. Dlaczego? Ponieważ to jeden z najmocniejszych żeli, jakie kiedykolwiek widziałam. 

Klej do brwi NYX zamknięty jest w miękkiej, zakręcanej tubeczce. Tubka jest przezroczysta, dlatego używając żelu na pomalowane wcześniej brwi, po jakimś czasie będzie on wyglądał bardzo nieestetycznie. W opakowaniu mieści się 5g żelu. Żel ma maleńki, bardzo precyzyjny aplikator, którym łatwo wystylizować brwi dokładnie tak, jak się chce. Aplikator jest sztywny, nie wygina się na boki i pozwala na dokładne wyczesanie brwi. 
NYX The Brow Glue jest całkowicie przezroczysty, dlatego będzie dobry dla każdego, bez względu na kolor włosów. Żel jest bardzo gęsty, sprawia wrażenie wręcz ciągnącego. Wyjmując go z opakowania trzeba nadmiar wytrzeć o opakowanie lub chusteczkę, żeby nie nałożyć go na włoski za dużo. Nałożony w nadmiarze może zaschnąć pozostawiając brzydkie, mocno widoczne grudki.

Żel nałożony na brwi dobrze je rozdziela, lekko nabłyszcza i w ciągu kilku minut zastyga, dzięki czemu brwi są zupełnie nie do ruszenia. Żel jest bardzo mocny i utrzymuje brwi na tym samym miejscu przez cały dzień. Tak precyzyjny efekt rozczesania brwi (który łatwiej osiągnąć dzięki malutkiemu aplikatorowi) sprawia, że brwi wyglądają jak po laminacji. Klej może utrwalić gotowy makijaż brwi, możemy też nałożyć go na początku makijażu i mocno przykleić włoski do skóry np. układając je, jak to jest teraz mocne na Instagramie, do góry. 

  

 

NYX The Brow Glue za każdym razem kiedy szukam go online jest wyprzedany w każdym sklepie. Ale! Ostatnio widziałam go w każdym Rossmannie, a jego cena to jedyne 13 złotych. 

 

KUP NYX THE BROW GLUE

 

Jeśli, podobnie jak ja, macie obsesję na punkcie dobrze ułożonych i mocno utrwalonych brwi to bardzo bardzo polecam! Jego cena jest tak niska, że to aż wstyd go nie kupić! 

Jakie ultra mocne żele do brwi polecacie?  

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa