Polecane posty

LIMITOWANA PALETA RÓŻY OD TARTE: DLACZEGO WARTO JĄ MIEĆ?

 


Jeśli ta paleta jest niedostępna w momencie publikacji tego posta: bardzo Was przepraszam, ale po prostu MUSIAŁAM o niej napisać. Z resztą, nawet jeśli ona nie jest dostępna, to róże Amazonian Clay i bronzer Park Ave Princess są dostępne w stałej ofercie, więc i tak warto przeczytać. 

 

Paleta róży od Tarte czyli Precious Gems Amazonian Clay to limitowana paleta na Święta 2022. W palecie znalazło się 5 róży do policzków i 1 bronzer. Róże do policzków to kolory, których nie ma w stałej ofercie. Z kolei bronzer to miniaturka bronzera Park Ave Princess. Paleta ma piękne, różowe wieczko, które cudownie się mieni. W środku jest spore, wygodne lusterko, bardzo dobrej jakości. Nie ma w niej miejsca na aplikator czy pędzel, w środku jest tylko to co najważniejsze czyli 6 wkładów róży/bronzerów. Paleta kosztuje 179 złotych, a marka Tarte wchodzi na wszystkie promocje w Sephorze.

  

 

Róże z palety Precious Gems Amazonian Clay są matowe lub połyskujące (Gemstone). Ich formuła jest bardzo aksamitna i róże lekko pylą podczas nabierania, za to przepięknie się rozcierają i dają bardzo miękki efekt na skórze. Wykończenie matowych róży jest satynowe, bardzo miękkie, nie jest to płaski mat. Połyskujący róż daje bardzo delikatny efekt rozświetlenia. Róże wyglądają na twarzy bardzo ładnie, "miękko", naturalnie. Przepięknie stapiają się ze skóra. Podobnie jest z bronzerem, który jest delikatnie połyskujący.

INNA PALETA RÓŻY WARTA UWAGI

Kolory w palecie są bardzo naturalne, nie jaskrawe. Są tu kolory chłodne i ciepłe, dlatego paleta spodoba się wizażystom, ale osobom malującym tylko siebie jak najbardziej też. Róże niesamowicie pachną. Mi ten zapach kojarzy się z jakimiś ciasteczkami. 

 

 

Jeśli chodzi o trwałość, na dobrze przypudrowanej skórze utrzymują się bardzo dobrze. W ciągu dnia kolor nie blednie, nie zanika, a wykończenie jest wciąż takie samo jak na początku.

 

Jakie kolory znalazły się w palecie Precious Gems Amazonian Clay?

  • Polished- ciepły brzoskwiniowy kolor, o satynowym wykończeniu
  • Refined- chłodny róż, o satynowo- matowym wykończeniu
  • Facet- ciemniejszy chłodny róż, o satynowo-matowym wykończeniu
  • Genstone- brzoskwiniowy, o połyskującym wykończeniu
  • Luxe- cieplejszy, brudny róż, o satynowo- matowym wykończeniu
  • Park Ave Princess- bronzer, jasny złocisty brąz, połyskujący

 

Kolory róży to odcienie, które są tylko w tej limitowanej palecie (ale formuła jest taka sama jak ogólnie dostępnych róży Tarte Amazonian Clay), z kolei bronzer jest dostępny pojedynczo. 

  

 

Paleta świetnie sprawdza mi się do makijaży okolicznościowych. Mam pod ręką aż pięć odcieniu róży do policzków, a jej piękne opakowanie zdecydowanie cieszy oko. Cena palety w Sephorze to około 180 złotych (co daje około 30 złotych za jeden kolor), myślę, że to całkiem fajna okazja, żeby kupić kilka kolorów róży. Polecam! 

 

Jak Wam się podoba limitowana paleta Tarte?
Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa