Polecane posty

ODPOCZNIJ OD ZGIEŁKU MIASTA W HOTELU NARVIL SPA

 


 

Kto uwielbia hotele ze SPA? Dzisiaj przedstawię Wam Hotel SPA, który znajdziecie niedaleko Warszawy. Jego oferta jest bardzo rozbudowana, dlatego jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczcie jakimi zabiegami możecie poprawić sobie humor w hotelu Narvil, w te szare, zimowe dni. 


Ale oczywiście nie tylko! Może niektórzy z Was planują już wakacyjne wyjazdy? Ja zwykle myślę tylko o najbliższym czasie i na razie zastanawiam się nad wyjazdem w lutym/marcu, przede wszystkim dlatego, że moja praca nie pozwala mi zaplanować dłuższego wyjazdu latem, kiedy jest najwięcej wesel i ślubów. Ale wróćmy do Hotelu Narvil SPA. Hotel znajduje się w Serocku, pod Warszawą. Blisko miasta, a jednak możemy cieszyć się otoczeniem natury. 

 

SPRAWDŹ OFERTY HOTELI NA TRAVELIST.PL


To co najważniejsze dla osób z dziećmi (i o co sama zawsze pytam jadąc do nowego hotelu) to oczywiście sala zabaw. Hotel Narvil SPA ma bardzo ładną, rozbudowaną salę zabaw, w której dzieci mogą bawić się na torach przeszkód, zjeżdżalniach, mostach linowych, a także w multimedialnym domku z ekranem, na którym dzieci mogą grać w 40 różnych gier edukacyjnych. W sali zabaw są też ekrany, na których starsze dzieci mogą pograć na XBoxie. Atrakcją dla dzieci jest też zewnętrzny plac zabaw, basen, zjazd na linie, strefa gier, boisko czy ścieżka edukacyjna. 

 


 

 

A kiedy już znajdziemy zajęcie dla najmłodszych, możemy zastanowić się nad zabiegami dla siebie. Hotel Narvil SPA ma strefę termalną, czyli strefę podziemnych saun i łaźni, w której znajdziemy:

 

  • caldarium- temperatura tego pomieszczenia to 55 stopni, jest to idealne miejsce do wypoczynku dla osób, które nie mogą korzystać z klasycznej sauny; wilgotność jest tu stosunkowo niska,
  • łaźnię parową aromatyczną- temperatura około 45-55 stopni, bardzo wysoka wilgotność powietrza, wzbogacona dodatkowo aromatami; pielęgnuje skórę, hartuje i wyszczupla
  • saunę fińską- bardzo wysoka temperatura powietrza (około 90-100 stopni) oraz niska wilgotność (około 5%), pobyt w saunie suchej oczyszcza skórę, poprawia mikrokrążenie
  • oraz "deszcze wrażeń"- następująca po sobie bryza wodna o różnej temperaturze

 

W strefie Niagara SPA można skorzystać z kompleksowych zabiegów pielęgnacji ciała (peeling, maska, balsam, a także np. masaż głowy), zabiegów naturoterapeutycznych, łóżka wodnego, azjatyckich masaży całego ciała, azjatyckiej pielęgnacji ciała, presoterapii, pielęgnacji twarzy, pielęgnacji włosów, a także depilacji czy makijażu. A to wszystko w otoczeniu przyrody, w specjalistycznych kapsułach zabiegowych, które przeniosą gości w świat najwyższej jakości. Każdy z gości może liczyć na obsługę najlepszych terapeutów, znających techniki z różnych zakątków całego świata.
 

W tym magicznym, wielokrotnie nagradzanym miejscu (wSPAniałe SPA 2014, Najpiękniejsze SPA 2015), znajdziecie odskocznię od zgiełku miasta, zregenerujecie siły i odstresujecie się korzystając z bogatej oferty zabiegów i atrakcji.


Kto jest fanem SPA? Piszcie w komentarzach czy lubicie taki rodzaj relaksu!

Komentarze

instagram @agatawelpa