Polecane posty

Nowy wymiar pielęgnacji anti-ageing

 

serum basiclab z czystymi peptydami miedziowymi

Nowy wymiar pielęgnacji anti-ageing 

Jak często używacie serum w pielęgnacji? Serum jest nie tylko kosmetykiem wzmacniającym działanie kremów, ale też uzupełniającym je. Ponadto, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać kilku rodzajów serum na raz (tzw. multiseruming). Dla mnie absolutne minimum to nakładanie serum raz dziennie, ale lubię zmieniać dostarczane skórze składniki, dlatego często każdego dnia używam innego serum.

 

Serum Basiclab z czystymi peptydami miedziowymi

 

Dlatego przetestowałam dla Was nowe serum ujędrniające Basiclab Esteticus z czystymi peptydami miedziowymi. Basiclab swoje nowe serum nazywa "eliksirem młodości". Przyznacie, że takie hasło zachęca do przetestowania! Pielęgnacja anti-ageing kiedyś kojarzyła mi się z osobami o wiele starszymi ode mnie, ale teraz, kiedy za chwilę skończę 33 lata czuję, że to już najwyższy czas na poważną pielęgnację przeciwstarzeniową.

Serum ma wodnistą konsystencję i niebieski kolor. Do opakowania dołączona została pipetka, którą można nabierać serum prosto z opakowania. Taka forma aplikacji jest wygodna i higieniczna. Na pewno wiele osób ją doceni. Serum można stosować na dzień i na noc. Mogą je stosować osoby o każdy typie skóry, nawet osoby ze skórą wrażliwą. 

Jak działa serum Basiclab z czystymi peptydami miedziowymi?

Nowe, specjalistyczne serum ujędrniające Basiclab to skoncentrowana dawka wysokich stężeń składników aktywnych, których działanie skupia się na precyzyjnym usuwaniu oznak starzenia się skóry. Serum bazuje na dwóch rodzajach peptydów, które wzajemnie się uzupełniają i wspierają proces odnowy skóry.

Serum Basiclab Esteticus z 0,5% czystych peptydów miedziowych poprawia elastyczność skóry, nawilża, ujędrnia skórę, a także optycznie wypełnia drobne zmarszczki, co pozwala na dłużej zachować młody wygląd skóry. Odpowiednio dobrane składniki aktywne zapewniają szybkie efekty.

Składniki aktywne serum ujędrniającego Basiclab

Jeśli chcemy ocenić działanie serum ujędrniającego Basiclab, musimy zapoznać się z jego składem. A ten jest bardzo ciekawy! Sami zobaczcie jakie składniki mają odpowiadać za przeciwstarzeniowe działanie serum i oceńcie czy to pielęgnacja dostosowana do Waszych potrzeb. 

Skład serum ujędrniającego Basiclab Esteticus: 

  • czyste peptydy miedziowe w stężeniu 0,5% 
  • kompleks peptydów biomimetycznych
  • 10% kompleksu czynników wzrostu
  • hydrolizowany kwas hialuronowy

W ludzkim osoczu naturalnie występuje trójpeptyd miedziowy, jednak z biegiem lat jego ilość spada, co przyczynia się do utraty jędrności skóry. W serum Basiclab znalazł się kompleks czystych peptydów miedziowych (w stężeniu 0,5%), których zadaniem jest stymulowanie syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Są to peptydy transportujące, które wpływają na wszystkie oznaki starzenia się skóry i sprawiają, że pod wpływem pielęgnacji staje się ona bardziej jędrna i elastyczna. Peptydy miedziowe zagęszczają naskórek, przez co poprawiają jego strukturę i sprężystość, co ostatecznie skutkuje spłyceniem zmarszczek. 

Kolejny ważny składnik to kompleks peptydów biomimetycznych, odpowiadających w serum za uczucie napięcia skóry i jej wygładzenie. Peptydy biomimetyczne chronią włókna kolagenowe przed degradacją, a dzięki temu zmniejszają tendencje do powstawania i pogłębiania się zmarszczek. 

Kompleks czynników wzrostu przyspiesza regeneracje komórek naskórka i zmniejsza negatywne skutki stresu oksydacyjnego, a dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna, odporna na podrażnienia i odżywiona. 

W serum zastosowano kwas hialuronowy o dwóch rodzajach cząsteczek. Kwas hialuronowy mocno nawilża i dba o odpowiednia nawodnienie skóry przez cały dzień. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wiąże wodę w naskórku, nie zapychając jej, z kolei kwas ultra niskocząsteczkowy przenika do głębszych warstw naskórka, skutecznie regeneruje i wspomaga odnowę skóry. 

Efekty stosowania serum ujędrniającego

Serum ujędrniające Basiclab, dzięki połączeniu silnie działających składników, daje efekt odmłodzonej skóry, zredukowania i wygładzenia zmarszczek, a także ujędrnienia, uelastycznienia i napięcia skóry. Regularnie stosując serum możemy zauważyć, że tendencja do powstawania nowych zmarszczek będzie mniejsza, a skóra będzie prezentować się lepiej. 

Efekty stosowania serum Basiclab z kompleksem peptydów miedziowych:

  • zmniejszenie istniejących zmarszczek
  • odmłodzona skóra
  • zwiększona odporność skóry na czynniki zewnętrzne
  • pobudzone procesy naprawcze skóry
  • spłycone i skrócone zmarszczki mimiczne


Konsystencja i aplikacja serum Basiclab

Serum ma bardzo lekką, wodnistą konsystencję i niesamowicie szybko się wchłania. Rozprowadzone na skórze serum nie pozostawia lepkiej warstwy. Można poczuć natychmiastowy efekt napięcia skóry, który trochę zmniejsza się po nałożeniu kremu. Ze względu na jego bardzo lejącą konsystencję, serum zamknięte jest w buteleczce z aplikatorem w formie pipety, którą łatwo je nabrać. 

Pamiętajcie, że serum nakładamy na skórę, która wcześniej została oczyszczona i stonizowana, a po nim trzeba koniecznie zakończyć pielęgnację nakładając krem nawilżający. 

 

Dajcie znać czy znacie już serum z Basiclab!


 

 

 

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa