Polecane posty

Paleta cieni nude DESSI Nudes Ecstasy

 

paleta cieni dessi nudes ecstasy


Paleta cieni Nudes Ecstasy

 

Polska paleta cieni nude, która zachwyca wyglądem i niesamowitą wręcz jakością! Wiem, że kilka dni temu pokazywałam Wam paletę Jeffree Star Ogry, która także jest paletą brązowych cieni, ale tym razem porozmawiamy o palecie polskiej marki. Nasze rodzime firmy kosmetyczne tworzą coraz lepsze kosmetyki, dlatego warto mówić o nich głośno! Jeśli jeszcze nie słyszeliście o marce Dessi (to możliwe?) musicie zobaczyć swatche palety Nudes Ecstasy! 

 

DESSI Nudes Ecstasy

 

Nudes Ecstasy to przepiękna różowa paleta ze złotymi zdobieniami. W środku znalazło się lusterko i dwanaście cieni, o wykończeniu matowym i błyszczącym. Paleta Dessi to przede wszystkim cienie nude, którymi zrobimy użytkowy makijaż na każdą okazję. Odcienie, które znalazły się w palecie pozwalają stworzyć delikatny makijaż dzienny, jak i odważniejszy makijaż wieczorowy. 

Kosmetyki Dessi są lubiane zarówno przez profesjonalistów, jak i kobiety, które po prostu lubią ładnie pomalować się na co dzień. W przypadku palety Nudes Ecstasy jest dokładnie tak samo. Pracę z tą paletą polubi każdy, bez względu na to czy zajmuje się makijażem profesjonalnie czy nie. Paleta cieni sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i w pracy wizażysty. 

 


 

 

Jakość i formuła cieni Nudes Ecstasy

 

Dessi znów stworzyło cienie, które mają niesamowicie przyjemne formuły. Matowe cienie nude z palety Nudes Ecstasy są niezwykle miękkie, wręcz masełkowate. Mocno pylą, ale to przez pigmentację, która w przypadku tej palety jest bardzo wysoka. Ze względu na pylenie i osypywanie się cieni, warto zdecydować się na wykonanie najpierw makijażu oczu, a dopiero później nałożenie podkładu i innych kosmetyków na całą twarz. Cienie matowe mają formułę, która pozwala na warstwowe budowanie makijażu oczu. Cienie dobrze się ze sobą łączą i bardzo ładnie blendują.

Cienie błyszczące dają bardzo intensywny błysk i warto nakładać je na klej do brokatów. Ich formuła jest miękka, prawie jak cieni kremowych, dlatego najlepiej sprawdzą się przyklejone na bazę, aby drobinki nie przemieszczały się i nie wchodziły w załamanie powieki. 

Tylko spójrzcie na swatche palety Dessi Nudes Ecstasy: 

 

 

Ta przepiękna paleta cieni nude pozwoli stworzyć szybki makijaż na każdą okazję! Jeśli jeszcze jej nie znacie, koniecznie musicie wypróbować. Kupicie ją w sklepach internetowych za około 150 złotych. Znajdziecie ją w sklepie Dessi oraz np. w Beautystuff. 

 

Jak podoba się Wam paleta cieni Dessi Nudes Ecstasy? 


Komentarze

instagram @agatawelpa