Polecane posty

Jak zadbać o wzrost rzęs? Zobacz jak działa wzmacniające serum do rzęs! 

 

Jak zadbać o wzrost rzęs? Zobacz jak działa wzmacniające serum do rzęs?

Jak zadbać o wzrost rzęs? Zobacz, jak działa wzmacniające serum do rzęs!

Zastanawiacie się jak wzmocnić rzęsy, aby pomalowane tuszem do rzęs prezentowały się lepiej? Cienkie i krótkie rzęsy nie będą wyglądały dobrze, nawet w makijażu. Dlatego warto postawić na odżywkę, która je wydłuży, zagęści i sprawi, że będą mniej podatne na wypadanie. Efektem ubocznym będzie pięknie podkreślone spojrzenie, a przecież na tym właśnie najbardziej nam zależy. 

Czym jest serum do rzęs? Jak szybko widać efekty stosowania odżywek do rzęs?

Serum do rzęs to preparat, który ma odżywić rzęsy i sprawić, że staną się dłuższe i mocniejsze. Dzięki regularnemu stosowaniu serum na porost rzęs mają one mniej wypadać, staną się także gęstsze i ciemniejsze, poprawi się także ich ogólna kondycja. Można go używać bez względu na to, czy naturalnie rzęsy są słabe, czy ich gorsza kondycja spowodowana jest np. nieudanym przedłużaniem rzęs. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować odżywkę, nawet kiedy naturalne rzęsy są bardzo ładne. Przecież mogą być jeszcze gęstsze i piękniejsze!

Pierwsze efekty można zauważyć już po około 3 tygodniach kuracji, oczywiście jeśli nakładamy kosmetyk regularnie. Odżywka wydłuża fazę wzrostu rzęs, dlatego w czasie stosowania serum włoski mniej wypadają. Większość dostępnych na rynku odżywek do rzęs, można stosować także, aby poprawić gęstość brwi. Duży wybór dobrych odżywek do rzęs znajdziemy w sklepie Wonder Lashes, gdzie możemy kupić np. serum do rzęs L'biotica active lash. Jeśli mamy wyjątkowo wrażliwe oczy, możemy narazić je na zaczerwienienie i szczypanie, dlatego warto sięgnąć po odżywkę, która jest hipoalergiczna i przebadana właśnie pod kątem stosowania przy wrażliwych oczach. 

Stosowanie serum receptą na wzrost rzęs: wzmocnienie i wydłużenie naturalnych rzęs

Kiedy stosujemy serum do rzęs, bardzo ważne jest, w jaki sposób je aplikujemy. Tylko trzymając się zaleceń producenta, osiągniemy zadowalające efekty. Serum nakładamy zawsze na czystą skórę, po dokładnym demakijażu powiek i rzęs. Nie może być na nich resztek makijażu, kurzu, ani innych zanieczyszczeń, które mogłyby wpływać na działanie serum. 

Jeśli chcemy szybko zwiększyć objętość rzęs, możemy serum nakładać dwa razy dziennie: rano i wieczorem, przed snem. Serum nakładamy jak eyeliner, na powiekę wzdłuż linii rzęs. Serum ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, dlatego większość tego typu kosmetyków nadaje się pod makijaż. Niektóre firmy produkują odżywki, które nakłada się szczoteczką, niczym mascarę, jednak serum z pędzelkiem spotyka się zdecydowanie częściej. W obu przypadkach aplikacja jest łatwa i dość szybka. 

Serum pobudza mieszki włosowe, dzięki czemu między włoskami, mogą pojawić się nowe rzęsy. Po jakimś czasie daje to efekt gęstych rzęs, na których najbardziej nam zależy. Rzęsy będą wzmocnione już po kilku tygodniach, jednak warto dalej stosować odżywkę, dla podtrzymania efektu. 

Jakie odżywki do rzęs stosujecie u siebie? *Artykuł sponsorowany

Komentarze

instagram @agatawelpa