Polecane posty

KOBO PROFESSIONAL BROW BAR | PALETA CIENI DO BRWI

Nie będę kolejny raz rozpisywać się o tym jak ważny jest makijaż brwi. Skoro jesteście na moim blogu, na pewno już doskonale o tym wiecie. A jeśli nie wiecie, odsyłam Was do wpisów ➥dotyczących brwi, na pewno znajdziecie tam masę informacji, które początkującym brwio-maniaczką mogą się przydać.KOBO PROFESSIONAL BROW BAR


Dzisiaj porozmawiamy o podkreślaniu brwi cieniami, a dokładniej o podkreślaniu ich cieniami z palety Kobo Professional Brow Bar. Jesteście ciekawe jak nowa paleta do brwi sprawdziła się u mnie? 

Tym razem opakowanie jest zwyczajne, plastikowe z przezroczystym wieczkiem. Z jednej strony jest praktyczne, proste, a trzymając paletę od razu widzimy wszystkie kolory, a z drugiej chciałoby się żeby wyglądała bardziej elegancko i ozdobnie. Jednym słowem: każdemu nie dogodzisz. A jak widać, w tym przypadku paleta Kobo, jakakolwiek by nie była, nie do końca dogodzi mi jednej. Ostatecznie najważniejsze jest, że opakowanie porządnie się zamyka i nie ma szans żeby otworzyło się samo w kosmetyczce. Walory estetyczne są na drugim miejscu.

W środku palety czeka sześć cieni do brwi. Łączna waga cieni to 11g, a więc każdy waży około 1,8g. Regularna cena tej palety w Naturze to około 29,99 złotych. Każdy cień to połówka koła, przez to mam wrażenie, że jest ona mocno inspirowana paletą do brwi Anastasia Beverly Hills. Cienie ułożone są trochę bez ładu i składu. Moim zdaniem fajnie jakby były ułożone od najjaśniejszego do najciemniejszego, ewentualnie chłodne z chłodnymi, ciepłe z ciepłymi. A tu jest totalny misz masz.


Cienie są dobrze napigmentowane i mają miękką, trochę pylącą konsystencję. Nakładając je, dobrze jest pamiętać o wcześniejszym oczyszczeniu skóry. Czasami, jeśli skóra jest mocno przetłuszczająca się, warto też przypudrować obszar brwi i dopiero nakładać cienie. Cienie do brwi Kobo dobrze się rozcierają i można nimi osiągnąć bardzo naturalnie wyglądający makijaż brwi. Cienie mają formułę, która pozwala na mieszanie ich ze sobą i tworzenie nowych odcieni, dzięki temu, jeśli potrzebujecie cieni do malowania Klientek, stworzycie większą ilość kolorów i łatwiej dobierzecie idealny odcień brwi.

Wyjątkowo za minus tej palety uznaje brak typowo ciepłych odcieni. Brakuje mi w niej ciepłego koloru dla blondynek, przydałby się też odcień kasztanowy/ rudawy, którego można byłoby używać u Pań z naturalnie rudymi włosami lub farbującymi włosy na odcienie rude i czerwone. Cienie w palecie Kobo Brow Bar utrzymane są w chłodnej, szarawej kolorystyce, dlatego jeśli macie chłodny typ urody nie musicie obawiać się, że w ciągu dnia brwi zaczną wydawać się zbyt rudawe.


JAKIE KOLORY ZNALAZŁY SIĘ W PALECIE? 


Kolory od lewej do prawej:
1- bardzo jasny, beżowy, neutralny odcień idealny dla blondynek
2- jasny, chłodny brąz, idealny dla ciemnych blondynek lub jasnych szatynek o chłodnej urodzie
3- bardzo jasny, chłodny brąz
4- ciemny, neutralny brąz dla szatynek i brunetek
5- jasny, neutralny beż, dla blondynek
6-  bardzo ciemny, chłodny brąz


Tak jak wspomniałam, kolory możecie mieszać ze sobą, aby tworzyć nowe odcienie. Możecie też używać kilku kolorów żeby uzyskać na brwiach efekt ombre (końcówkę zaznaczać ciemniejszym kolorem, a początek brwi jaśniejszym). Cienie Kobo Brow Bar bardzo dobrze się blendują. Nie można też narzekać na trwałość makijażu wykonanego tymi cieniami. Cienie z palety Kobo Brow Bar dobrze utrzymują się na brwiach. Makijaż wykonany z ich pomocą utrzymuje się przez cały dzień, nie rozciera się i nie spływa.
Cieni używam na co dzień i do makijaży na specjalne wyjścia. Jakością mogą konkurować z o wiele droższymi cieniami. Jeśli szukacie czegoś co nie obciąży Waszego portfela, a jednocześnie da bardzo duży wybór kolorów i możliwości stylizacji brwi, powinnyście zainteresować się paletą Kobo Brow Bar.

Jakich cieni używacie do brwi?

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa