Polecane posty

SENSIQUE SENSITIVE SKIN EYEBROW PENCIL | KREDKI DO BRWI

Brwi! Wydaje mi się, że ostatnio to temat numer 1 na moim blogu. W zeszłym tygodniu opowiadałam Wam o moich ulubionych pędzlach do brwi, dzisiaj porozmawiamy o kredkach od Sensique, które są nowością w drogeriach Natura, a w przygotowaniu mam jeszcze recenzję palety cieni do brwi Kobo. Lubicie kredki? Jeśli tak, to na pewno spodobają Wam się te, które dzisiaj Wam pokażę. SENSIQUE SENSITIVE SKIN EYEBROW PENCIL


Kredki do brwi Sensique Sensitive Skin Eyebrow Pencil dostępne są w czterech kolorach: 201 Blond, 202 Taupe, 203 Cool Brown, 204 Brown. Są to kredki do temperowania, z jednej strony zakończone rysikiem, a z drugiej spiralką do przeczesywania brwi. Kredki mają bardzo prosty wygląd, są srebrne, z logo marki Sensique i najważniejszymi informacjami. Na każdej kredce znajduje się np. oznaczenie koloru. Każda kredka to 1g produktu, w drogeriach Natura zapłacicie za nie około 12 złotych. Nie wiem jak to działa, ale kredki, które są temperowane zawsze są u mnie bardziej wydajne, niż te, które są wykręcane.

Nie jestem fanką kredek, które trzeba temperować, ale te spodobały mi się na tyle, że jestem w stanie im tą "wadę" wybaczyć. Kredki są na tyle twarde, że temperują się dobrze. Używam malutkiej, pojedynczej temperówki Inglot i moje kredki po każdym temperowaniu są idealnie ostre i gotowe do dalszej pracy. Kredki Sensique mają fajną formułę. Nie są za miękkie więc się nie rozmazują i nie łamią dociskane do skóry, ale też nie są za twarde, dzięki czemu makijaż z nimi to sama przyjemność.
Kredki Sensitive są precyzyjne, raczej suche. Można nimi namalować bardzo cienką kreseczkę, łatwo też rozetrzeć je na skórze. Są mocno napigmentowane, dlatego już delikatne przeciągnięcie kredką po skórze daje ładny efekt. Kredki są trwałe, nigdzie nie znalazłam informacji na temat ich wodoodporności, ale widzę, że woda im nie straszna. Podczas deszczu pozostają na swoim miejscu, nie rusza ich także pot. Możecie więc być pewne, że Wasz makijaż brwi będzie trwały i pozostanie na swoim miejscu przez wiele godzin.

Kolory kredek są ładne, raczej w neutralnej/chłodnej tonacji. Nie znajdziecie wśród tej czwórki ideału dla rudzielca, ale większość jasnych typów urody odnajdzie tu kredkę dla siebie.
201 Blond- to kredka idealna dla delikatnych blondynek i bardzo jasnych szatynek
202 Taupe- to kolor stworzony dla ciemnych blondynek i jasnych szatynek
203 Cool Brown- to kredka dla szatynek, o chłodniejszym typie urody
204 Brown- to kolor dla cieplejszych szatynek i brunetek
W tej gamie kolorów brakuje cieplejszego, kasztanowego brązu dla rudzielców, ale i mocno chłodnego grafitu dla bardzo ciemnych brunetek, o włosach z chłodnym, wręcz niebieskim poblaskiem.Za większość kosmetyków marek Kobo, Sensique i MySecret odpowiedzialny jest Daniel Sobieśniewski. Nigdzie nie znalazłam takiej informacji, ale mam wrażenie, że tak jest i tym razem. Kredki są bardzo dobrej jakości i śmiało mogłyby konkurować z droższymi markami, dlatego kupujcie dopóki czekają na sklepowych półkach.

Jakie są Wasze ulubione kredki do brwi?


Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa