Polecane posty

PRACA WIZAŻYSTY: ZNIŻKI DLA WIZAŻYSTÓW (NAWET DO 30%!)

 Jeśli zajmujecie się makijażem profesjonalnie, na pewno zainteresuje Was dzisiejszy post. Wiele firm oferuje zniżki dla wizażystów. Jedyne co musicie zrobić to wypełnić formularz i udokumentować swoje doświadczenie i to, że pracujecie w zawodzie. 

 

W niektórych sklepach wystarczy pokazać swoje portfolio, a w innych niezbędny będzie dyplom lub nawet podanie numeru NIP, żeby potwierdzić, że prowadzi się działalność. Rabaty też są różne, czasami to nawet 30%!

 

Sklepy, które oferują zniżki dla wizażystów:

 

MAKEUP FOREVER BACKSTAGE CARD

 

Butik Mokotowska58 oferuje aż30% zniżki na kosmetyki MUFE! Zniżka obowiązuje także online i jest przypisana do konkretnego konta w ich sklepie internetowym. Aby przystąpić do programu trzeba wypełnić formularz i dołączyć dwa dokumenty potwierdzające profesjonalne zajmowanie się makijażem. Wszystkie szczegóły są na stronie MAC

 

MAC COSMETICS

 

Tej karty niestety nie mam. Rabat na jaki można liczyć to 30% i jest on przypisany do konkretnej osoby. Aby skorzystać ze zniżki trzeba podać nazwisko, a w sklepie internetowym jest ona przypisana do konta. Zgłoszenie można wysłać przez e-mail. Wszystkie szczegóły są na stronie MAC

 

PUR COSMETICS

 

Wszystkie szczegóły dotyczące zniżki dla wizażystów na kosmetyki PUR znajdziecie na ich stronie. Aby ją otrzymać trzeba założyć konto w sklepie, a następnie wysłać e-mail z odpowiednimi dokumentami lub linkami do portfolio (może być Instagram, Facebook lub kanał na YouTube).

 

  


 

AFFECT COSMETICS

 

Affect oferuje dwa rodzaje zniżek: 10% dla osób uczących się i 20% do profesjonalistów. Aby otrzymać rabat trzeba wypełnić formularz i dołączyć dokumenty potwierdzające, że profesjonalnie zajmujecie się makijażem. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Affect.

 

VISAGE SHOP

 

W Visage Shop zniżka dla wizażystów wynosi 10%,  aby ją otrzymać trzeba założyć konto w sklepie, a następnie wysłać maila z dokumentami potwierdzającymi prowadzenie działalności makijażowej. Szczegóły na stronie Visage Shop.

 

MUA STORE

 

W tym sklepie można kupić całkiem fajne kępki rzęs. Zniżka na produkty MUA Store wynosi 30%, a dodatkowo można liczyć na drobną zniżkę na inne produkty m.in Clare Blanc, Danessa Myricks. Zarejestrować się można tu, wystarczy podać link do swojego portfolio: MUA Store. Weryfikacja była bardzo szybka, myślę, że nie czekałam dłużej niż 1 dzień.

 

KRYOLAN PRO CARD

 

Kryolan oferuje zniżki dla wizażystów na całym świecie. Żeby zapisać się do programu trzeba założyć konto w sklepie internetowym i wysłać zgłoszenie wraz z dokumentami potwierdzającymi pracę w zawodzie. Na odpowiedź od Kryolan Warszawa czekałam dokładnie 3 miesiące. Zniżka to 20%. Wszystkie szczegóły dotyczące karty PRO Card znajdziecie na stronie Kryolan.

 

I-LAV

 

Sklep z akcesoriami dla wizażystów, który eferuje stały rabat wynoszący 20%.  Ze zniżki mogą skorzystać tylko profesjonaliści z minimum rocznym doświadczeniem. Wszystkie szczegóły dotyczące tego programu znajdziecie na stronie I-lav

 


SEPHORA PROFESSIONAL


Kartę dla profesjonalistów ma także Sephora. Aby korzystać ze zniżek trzeba wysłać maila ze zgłoszeniem (professional@sephora.pl). W mailu trzeba podać link do swojego portfolio, załączyć dyplomy i napisać w której perfumerii chciałoby się odebrać kartę. Na odpowiedź czekałam 1,5 miesiąca. 

 

 

 

 Komentarze

 1. Muszę w końcu poskładać te dokumenty, szczególnie do MAC, Kryolan i MUFE. Na razie mam jedynie w Muastore :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Makijaże robię tylko dla siebie, a i też za bardzo nie umiem, ale post przeczytałam z przyjemnością!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja rzadko robię makijaż. Nie jest on świetny, ale tragiczny też nie jest. Na pewno z twojego wpisu skorzystają osoby, które pracują w zawodzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem wizażystą, ale mam znajomą więc myślę, że zainteresuje ją Twój wpis.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super,że można liczyć na tego typu zniżki - zwłaszcza że jako wizażystka kupuje się na pewno mnóstwo kosmetyków i trzeba być na bieżąco z nowościami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zajmuje się na codzień makijażem ale sama lubię się czasem pobawić. Lubię też gdy moj makeup jest "ideakny" a Twój post podeślę koleżance

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa